Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] 2.8 QUATTRO / wiosenna metamorfoza :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co trzeba w taki razie zrobic jeszcze by byc w BATTALIONIE ?

"Jeszcze" to może nie najlepsze słowo raczej wiele jeszcze można zrobić :kox:

Masz przykład u mnie jak z "wsi" się doprowadziło się Battalionowego wyglądu :grin::wink:

:arrow2:http://www.a4-klub.pl/archiwum/index.php?topic=17483.0

Pierwsze co u Ciebie to zraziły mnie te chromy pod lampami z tyłu, autko pod dobrym kątem robione ale za ten mod to powinien być :bicz::decayed:

Opublikowano

martin_rs4

Skąd dorwałeś taki fajny podnośnik do auta ???

Opublikowano
  • Autor

nie no spoko....te chromy znikną już jutro!!! papier jest, podkład, baza i klar też, tak więc będzię ok. Poza tym nie obniże już więcej jej bo nie podjade do domu takie dyrki tu mam jak po jakims zamachu bombowym...

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

martin_rs4

Skąd dorwałeś taki fajny podnośnik do auta ???

a podnośnik to kolegi, bo u niego w warsztacie robiłem wszystko, ja niestety nie mam takich mozliwości,no może hmulce i wachacze górne da rade, ale reszta bez podnośnika to przeyebka.

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

NIE no nie ma bata, kupuje ten grill z allegro ala´ RS4...za ORI grilla chca od 350 do 600Pln... :wow: A ten tanszy w sumie zle nie wyglada, chyba ze ma ktos jakiegos Ori "za dwa piwa" :)

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

witam, parę fotek jeszcze z wieczornej sesji...jak świeci itp, itd..i w ogóle...

mini_2edee36ed4de4254bacfa0acae959bcd.JPG mini_3944c92436dd66088531f1080cb38c77.JPG mini_2b2ad3c4f9fb54e627de5e4afa5b2cb4.JPG mini_cf9771ebc5f3f9a330eb5b12624c540d.JPG mini_c9e1c13232f15f32bec4bbbdd9eb1509.JPG

Opublikowano

zderzak z tyłu - mistrzostwo:kox: chociaż jego potencjał niszczą lampy... chromu się nie czepiam skoro mówisz, że już jutro go nie będzie

podstawa to felga i gleba, moim zdaniem ciekawie by się prezentował tutaj wzór rs6 albo flit five - ogólnie jakieś fajne pięcioramienne masywne koło:wink: (mimo że oklepane)

dobrze też by zrobiła polerka lakieru, głupotą byłoby nie pokazać głębi tego koloru

generalnie fajnie modzisz, podoba mi się:naughty:

Opublikowano
  • Autor

juz dzis sie umawiałem z kumplem w warsztacie na polerke, teraz ma podobno dobra pogoda być. Zastanawiałem sie na ORI felgami od S4 18", ale mnie jednak ten szerszy rant kręci..

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

zderzak z tyłu - mistrzostwo:kox:

to usiądź bo piszę za ile go kupiłem :D ............. 120 Pln na allegro. w opisie stało "sprzedam zdezak do AUDI A4 tył sedan" .... to była bomba!!!! bez namysłu KLIKNĄŁEM KUP TERAZ heh

Opublikowano
ale mnie jednak ten szerszy rant kręci..

jak rant to i gleba, nie można tego rozdzielić:wink:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

120pln... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

NO SAM NIE WIERZYŁEM. ale koles sie raczejn nie znał...padaczka

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

Słuchajcie jak wy te emoty dodajecie, cos znalesć ich nie moge...hmmm

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 21:58 ----------

Witam, tak jak mówiłem dziś chromy pod tylnimi swiatłami zniknęły!!! Teraz wygląda jak AUDI :D

Grill już kupiny jutro zakładam, a na weekend kompletna polerka i mały fotoshooting....

mini_46c33886cd7d577d92ae6d8f3234bdbd.jpg mini_002a2b4fafb701f8249bbd200d48a3cf.jpg mini_6b53b6f73025ff80b2bba69bccec3a99.jpg mini_40fbc50e6db8ac9c3a3dbc2ae60f36bf.jpg mini_b6841e5cf87766a9fc3d47eeb95a7646.jpg mini_bd75326c2ebec3f8746c7ec8049241bb.jpg

Opublikowano

Odrazu lepiej:wink:

Opublikowano
  • Autor

a co myslicie o dystansach na tyl? zastanawiam sie tylko nad szerokoscia....

Opublikowano

ja mam 15mm, w zaleznosci od et felgi dobierasz sobie grubosć:wink: et30 daje na równo felge z rantem błotnika

Opublikowano
  • Autor

tez mi cos koło tych 15mm chodzi po głowie i wtedy piknie wygląda... bo tak jak mowie nizej nie pojdzie bo lipa bedzie i do domu na piechte... heheh w sumie to optyke by jakis felunek 18" poprawiło...

Opublikowano

dooobrze działasz! i widzi mi się tutaj z 18tka z rs6 :decayed: + gleeeeeba! :wink:

Opublikowano
NO SAM NIE WIERZYŁEM. ale koles sie raczejn nie znał...padaczka

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

Słuchajcie jak wy te emoty dodajecie, cos znalesć ich nie moge...hmmm

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 21:58 ----------

Witam, tak jak mówiłem dziś chromy pod tylnimi swiatłami zniknęły!!! Teraz wygląda jak AUDI :D

Grill już kupiny jutro zakładam, a na weekend kompletna polerka i mały fotoshooting....

http://wgraj.org/uploads/photos/447/mini_46c33886cd7d577d92ae6d8f3234bdbd.jpg http://wgraj.org/uploads/photos/447/mini_002a2b4fafb701f8249bbd200d48a3cf.jpg http://wgraj.org/uploads/photos/447/mini_6b53b6f73025ff80b2bba69bccec3a99.jpg http://wgraj.org/uploads/photos/447/mini_40fbc50e6db8ac9c3a3dbc2ae60f36bf.jpg http://wgraj.org/uploads/photos/447/mini_b6841e5cf87766a9fc3d47eeb95a7646.jpg http://wgraj.org/uploads/photos/447/mini_bd75326c2ebec3f8746c7ec8049241bb.jpg

i o to chodziło:wink:

Opublikowano

całkem fajne autko

silnik i Q dobry komplet

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no felga 18" by sie przydala :decayed: ale narazie musze przystopowac bo mi na paliwo nie starczy :whistling: hehe. Grill juz zalozony teraz tylko do weekendu i polerka :ad:

---------- Post dopisany 03-05-2012 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2012 at 18:08 ----------

...no i przyszedł czas na polerkę :cheesy: przeyebana sprawa tak ręcznie całe auto, ale czegosz sie nie robi z "miłości" :wink: poza tym grill wymieniony na ala' RS...niestety z allegro ale wygląda całkiem, całkiem. No za 100PLN nic lepszego nie wymyślę...no i parę fotek:

przed polerką:

mini_fa19707959a03aaaf623c967b60da4f8.JPG mini_a7ced440cd3142cbbd7f92ee8f579a36.JPG mini_8a21efe968d819ae2acf52fd9d79f9ce.JPG mini_1ccf49ef78715fb4700313cf42dd7b40.JPG

i po polerce :ad: ...pełna głębia...

mini_a61fb4586776505cf5c93b3aa6f81d89.JPG mini_ea5ef539f498e5176ee982f89e09cd88.JPG mini_c4aa6099250a6529917be98b4dfbaeb9.JPG mini_c93b13bb33a35f09281993db959286a7.JPG mini_e37159e02833600edcd4d59506cf06a8.JPG mini_18f4dc9b71beb567bcb4f9ad3968ecce.JPG mini_5fd3f2980bf0792bee892079a0f24069.JPG

...

Opublikowano

Zmień boczne kierunki. Mały i tani mod, a bardzo cieszy :good: Poza tym furka jest kox :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

ale nie ma bata....nastepnym razem pleruje maszyną....padaka tak sie zmachać przy 28 C. :facepalm:

Opublikowano
ale nie ma bata....nastepnym razem pleruje maszyną....padaka tak sie zmachać przy 28 C. :facepalm:

ładnie sie prezentuje, zazdroszczę tylnego zderzaka:slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ja do tej pory jestem w szoku ze go kupilem za tak małą kaske :banan:... szukajcie a znajdziecie ... powiadają :wink:

---------- Post dopisany 20-05-2012 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2012 at 19:01 ----------

:hi:witam,

i pare fotek jeszcze, w końcu po zakupie i rezanku niestety nie ori halogenów. Doszły także tystanse na tył 15mm oraz stożek.

Teraz to wygląda jeszcze bardziej jak AUDI :banan:

mini_35d512671f16943efca8e2715a43717c.JPG mini_428c208852d53b734ed7df5d918b99bc.JPG mini_ec06f0b18d50132fec7a98b10233f852.JPG mini_43d7066660534636e75d0ca3a9bca363.JPG mini_8986fc0aceff39eee8fb73a85a695b48.JPG

tu ze stożkiem

mini_1bba52fba62acf9068307238adb10052.JPG mini_7c1228d53909515d73d058422f193d09.JPG

a tu z dystansami

mini_b210b68bc5409aae311d640ba5d2954a.JPG mini_5c53e3bbd6573372965d05bffaaea7f1.JPG mini_193d88a234d36f3e46cd9addf01ec298.JPG mini_9dbb40aef592379281b836688e893842.JPG

:dance2:

Opublikowano

Dystans robi robotę :wink: jaka tam jest opona? 225/45/17 już dość zacnie wygląda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.