Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki płyn do chłodnic


BIZON11

Rekomendowane odpowiedzi

ja podjechałem do Skody i kupiłem 1 L koncentratu G12 ++ jak dobrze pamiętam chyba 23 zł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniu na spokojnie wydaje mi się,że nie ma co rozpisywać się na ten temat.Ja uzupełniłem płyn tym TOTALEM w ilości ok.200 ml. tak więc chyb nic się nie skopie.Poza tym pisze,że jest mieszalny z innymi.A tak na marginesie jak bym wymieniał to i tak na ori zakupiony na serwisie.Dzięki. Za zainteresowanie i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie teraz wszystkie płyny są ze sobą mieszalne wiec, co wlejecie to będzie i nic się nie stanie. Ja osobiście używam G12+ od nowości był taki lany, i takim zalewam, lub wymieniam gdy jest taka potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinuj i zalewaj G12++ w salonie skody lub seata kupisz taniej niż aso audi

Dzięki za info bo o tym nie wiedziałem.To lepiej dać za to samo w serwisie Skody mniej niż przepłacać.Audi to trochę się ceni,a bazuje na podobnych a nawet tych samych komponentach co reszta niemieckiej floty.

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

nie kombinuj i zalewaj G12++ w salonie skody lub seata kupisz taniej niż aso audi

Dzięki za info bo o tym nie wiedziałem.To lepiej dać za to samo w serwisie Skody mniej niż przepłacać.Audi to trochę się ceni,a bazuje na podobnych a nawet tych samych komponentach co reszta niemieckiej floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko płyn możesz tam kupować. Ja w ASO Skody kupuję wszystkie części bo mam nawet rabat większy :naughty: a i zawsze coś można ponegocjować. Grupa jest ta sama i części też po nr Ci zamawiają więc nie ma problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...