Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niemigające kierunkowskazy...


Chadury89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam maly problem, kiedy wlaczam kierunkowskaz w lewo lub prawo raz mignie i caly czas sie pali, czasami dziala dobrze ale od od paru dni coraz czesciej tak sie dzieje.

Co moze byc tego przyczyna? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywacz - prawdopodobnie styki nie rozłączają się (kleją). Musisz obejrzeć styki czy nie są zaśniedziałe lub brudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem tak kiedys, tak jak kolega wyzej ci pisze, musisz wyciagnac radio obudowe i wyciagnac trojkacik ostrzegawczy (tam sie znajduje przerywacz kierunkow) i rozebrac i styki odgiac blaszki i wd40 i zlozyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz 2 kostke wsadzilem i znowu to samo sie dzieje raz sie mrygaja a raz swieca. Kostke wyjac to prosta sprawa, pierwsza nawet rozlozylem a w srodku plytka jak z kompa czesc i co niby wd 40 tam prysnac mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prysnąłem takim preparatem do czyszczenia styków el. o nazwie "Kontakt". Szczerze mówiąc pomogło na trochę, ale na wszelki wypadek kupiłem używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie wyciagnac jedynie sam plastikowy przycisk, a skrzynka utknela w srodku, wk......m sie wepchalem to na chama spowrotem i od tamtej pory dziala jak trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez raz działa raz nie

probowalem czyscic doginac szukałem na forum jest jak ladnie naprawic ale w modelu po lifcie lub b6 w b5 rok 96 jest inny guzik od awaryjnych i jak sie go wyciagnie to sa jaja 8 blaszek wszystko sie niby styka ale ciezko to dogiac jak trzeba zawsze cos nie gra wiec chyba kupie nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już wojowałem ze swoim przerywaczem/przyciskiem awaryjnych. Czyszczenie styków kontaktem dało tylko efekt na jakiś czas. Wymieniłem więc przerywacz na inny i od tej pory zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i napisz jaki masz ten guzik od awaryjnych .. znaczy czy ten stary czy taki jak w poliftach i b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam poliftowy na 8-9 pinow cienkich ,

Scuzz co masz na mysli przekaznik za 4 zł ? chodzi o przerywacz czyli kostke z trojkatam czerwonym co sie wciska do awaryjnych?

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

ja mam poliftowy na 8-9 pinow cienkich ,

Scuzz co masz na mysli przekaznik za 4 zł ? chodzi o przerywacz czyli kostke z trojkatam czerwonym co sie wciska do awaryjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...