Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Domykanie szyb


kes

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy przytrzymuje długo na pilocie zamykanie drzwi po to aby domknely mi sie szybki ale nic sie nie dzieje;( zaś jak wloze kluczyk do wkladki-zamka i przytrzymuje długo opcje zamknięcia drzwi szybki idą w górę. Prosze Was o poradę w tej sprawie. Dlaczego nie działa mi to funkcja z pilota tzn kluczyka?

Z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przytrzymuje długo na pilocie zamykanie drzwi po to aby domknely mi sie szybki ale nic sie nie dzieje;( zaś jak wloze kluczyk do wkladki-zamka i przytrzymuje długo opcje zamknięcia drzwi szybki idą w górę. Prosze Was o poradę w tej sprawie. Dlaczego nie działa mi to funkcja z pilota tzn kluczyka?

Z góry dziękuje!

Sprawdź kodowanie w 46-Central Conv. -> Adaptation-10 -> Channel 62

Żeby działało domykanie i otwieranie szyb z pilota oraz z kluczyka, zapisana tam liczba musi wynosić co najmniej 15, czyli:

+001 - Comfort closing via remote for window regulators (not USA)

+002 - Comfort opening via remote for window regulators (not USA)

+004 - Comfort closing via lock cylinder for window regulators

+008 - Comfort opening via lock cylinder for window regulators

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz więcej sytuację. Czy wcześniej miałeś, czy coś robiłeś (np odpinałeś akku). A czy w drzwiach przy drugiej pozycji wyłącznika szyba zamyka się do końca i otwiera sama? Czy może nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz oryginalnego pilota?

raczej tak, takiego już kupiłem

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

Opisz więcej sytuację. Czy wcześniej miałeś, czy coś robiłeś (np odpinałeś akku). A czy w drzwiach przy drugiej pozycji wyłącznika szyba zamyka się do końca i otwiera sama? Czy może nie?

nic nie odpinałem, otwierają i zamykają się szybki tylko poprzez przekręcanie kluczyka (lewo lub w prawo-w zależności czy chce otworzyć czy zamknąć). A czy wcześniej miał-ciężko powiedzieć bo zakupiłem go w grudniu 2011 i tak już miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak Ci radzi kolega steve69 albo napisz jaką masz teraz wartość w kanale 62.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji do auta znalazlem zapis, ze funkcje domykania szyb z kluczyka mozna aktywowac i dezaktywowac bez zadnego kodowania. Aby to zrobic, nalezy niedomknieta szybe domknac DO KONCA z przycisku w samochodzie, nawet tak jakby dluzej dociskajac przycisk. To aktywuje domykanie z klucza i w ten sam sposób można też wyłączyc. Jest to też czesto wylaczane po odlaczeniu akumulatora. Ze wzgledow bezpieczenstwa, szybe mozna otwierac/zamykac do max 2m od samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącz zapłon otwórz i zamknij wszystkie szyby po tym zabiegu powinno działać miałem tak po odpięciu aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącz zapłon otwórz i zamknij wszystkie szyby po tym zabiegu powinno działać miałem tak po odpięciu aku

Potwierdzam sposób Grześka, właśnie u mnie zrobił porządek z aktywowaniem domykania szyb. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...