Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie wtyczek lamp na polift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , nie znalazłem na forum a może się przydać. Chce przedstawić sposób na montaż lamp po liftowych do auta z przed liftu za jedyne 9zł i materiałów dostępnych raczej na miejscu a więć.

1.Na początku wiadomo postępujemy według tej instrukcji wycinamy błotniki i montujemy lampy.

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=9427

2. Ucinamy stare wtyczki w aucie i nowych lampach.

img9296s.jpg

3. Kupujemy w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym wtyczki elektryczne najlepiej na 4 lub 8 wejsc jeśli chcemy odrazu z silniczkami. Mnie taki zestaw kosztował 9zł na dwie lampy

zlacze-6-pin.png

4.Zakładamy na kabelki wsuwki , najlepiej parami i wpinac w kostki aby się nie pomylić.

img9299cb.jpg

5.Gdy wszystkie wsuwki są założone możemy zamontowacje w kostkach

img9302j.jpg

6.Spinamy kostki i cieszymy się przeróbką wtyczek w szybki i prosty sposób za jedyne 9 zł bądz nawet taniej.

img9304m.jpg

Oczywiście róznice widać odrazu :)

img8929y.jpg

Edytowane przez OLI_B5

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jaaaaaaaaaaa jesteś wielki. Jakie miałeś poprzednie bosch czy valeo i wszystko trybi elegancko?

Opublikowano
  • Autor

valeo, wszystko elegancko działa :wink:

Opublikowano

hehe to musze se zapodać taki zestaw:hi:

Opublikowano
  • Autor

Polecam ,tanio i szybko :decayed:

Opublikowano

A mam takie pytanko, jak wycinam te blache w tym błotniku to trzeba później coś pomalować? W tej instrukcji koleś malował, a Ty kolego jak robiłeś?

Opublikowano
A mam takie pytanko, jak wycinam te blache w tym błotniku to trzeba później coś pomalować? W tej instrukcji koleś malował, a Ty kolego jak robiłeś?

Lepiej to pomalować bo masz większą pewność że ruda tego nie łapnie ...Nic trudnego ...

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

A mam takie pytanko, jak wycinam te blache w tym błotniku to trzeba później coś pomalować? W tej instrukcji koleś malował, a Ty kolego jak robiłeś?

Lepiej to pomalować bo masz większą pewność że ruda tego nie łapnie ...Nic trudnego ...

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem mała puszke mini , pomalowałem , pózniej kolorem i masz pewnosc że nie zacznie rdzewieć ;)

Opublikowano

A jakby to tylko pędzelkiem pomalować? Tzn tymi dostępnymi zaprawkami w kolorze auta, w malutkich buteleczkach jak lakier do paznokci? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No ja pędzelkiem malowałem i jest dobrze:wink:

Opublikowano

lampy juz mam w domu w piątek dojechały ale bez wtyczek czyli co ucinam te stare i zapodaje te kostki takie jak ty zrobiłeś?

Opublikowano
  • Autor

Tak, kupujesz w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym

Opublikowano

jeden kierunek nie m oprawki na zarówke od starego osobnego nie spasi czy da rade?

Opublikowano
  • Autor

Kierunki zakładasz stare , nic nie trzeba przerabiać:wink:

Opublikowano

mijania z długimi mi nie świeca a link nie działa...

Opublikowano

Malujcie koledzy, jak ja zmieniałem to pędzelkiem podkładem pomalowałem, później takim lakierem jak do paznokci. Gość mi dobrał w lakierni za ok 20zł.

Co do wtyczek też tak mam i wszystko śmiga poza tym wtyczki wchodzą w dekielki, więc wszystko szczelne i bezpieczne... i tańsze.

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

Malujcie koledzy, jak ja zmieniałem to pędzelkiem podkładem pomalowałem, później takim lakierem jak do paznokci. Gość mi dobrał w lakierni za ok 20zł.

Co do wtyczek też tak mam i wszystko śmiga poza tym wtyczki wchodzą w dekielki, więc wszystko szczelne i bezpieczne... i tańsze.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Ja z lampy sobie wyprowadziłem wszystkie kabelki (dolutowałem do tych oryginalnych) i wywiertanym otworem przeprowadziłem na zewnątrz i tam dolutowałem wtyczkę ze starych i normalnie połączyłem jak w starych

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

pomysł fajny, tylko kto mi wytłumaczy jak krowie na rowie jaki kabel z auta połączyć z jakim kablem w nowym reflektorze ?

Opublikowano

Krowie na rowie mówię, że w dziale "zrób to sam" jest obszerny temat odnośnie wymiany lamp i są rozpisane wszystkie kabelki, co do koloru i numerów we wtyczce.

Opublikowano

u mnie sie zgadzaly kolory z przedliftowych wtyczek Valeo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.