Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Po instalacji zestawu od Mariusza wciąż powraca mi jeden błąd. Jakiś pomysł co może być nie halo?

Beznbsptytuu_zps7rcsafis.jpg

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Prawdopodobnie jest to związane z tym, że box się wyłącza przy wyłączeniu i dłuższej bezczynności navi. Wtedy przestają lecieć po canie ramki tunera i pojawia się błąd braku tunera (a w navi jest zakodowany, więc oczekiwane są ramki)

Ja tak to widzę, ale wypowiedzieć się musi Sgx:)

W każdym razie ten błąd jest niegroźny

Opublikowano

Że nie groźny to wiem. : ) Ale zawsze miałem czysto w sterownikach i jakoś mnie to teraz drażni. ; )

Można to w jakiś sposób wyeliminować?

Opublikowano
  • Autor

To się musi Łukasz wypowiedzieć.

Poczekajmy:)

Opublikowano

Moja opinia tej sytuacji jest następująca ;)

@Afroo. sprawdź proszę czy są jakieś problemy podczas użytkowania jeśli tak być może masz coś nie tak z kablami jeśli wszystko gra to:

box wysyła ramki tak długo jak radio jest włączone (ekran świeci) jeśli zgaśnie to przestaje wysyłać, ma to związek z tym, że gdybym cały czas wysyłał auto nie poszłoby lulu i w efekcie szybko bateria by się wyczerpała.

Jeśli bardzo bardzo Ci to przeszkadza to można spróbować zmienić warunek kiedy ma tą ramkę wysyłać, będziesz musiał podjechać do Gliwic/Częstochowy na wymianę softu


byłbym zapomniał, o 11:48 to był początek czy koniec podróży?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dla ułatwienia zorientowania się w temacie opracowałem poradnik kupującego:

https://www.dropbox.com/s/y2zljuuqwrym55i/Poradnik.pdf?dl=0

Wyjaśniam w nim wiele istotnych kwestii związanych z zakupem, podłączeniem i użytkowaniem zestawu.

W przypadku pojawiających się dodatkowych pytań, będę rozszerzał opis.


Wiem że może to i głupie pytać na forum A4 o A6, ale wiem że pojawiają się tutaj właściciele A6:)
Tak więc, jeśli ktoś z Was szanowni koledzy lub koleżanki posiada A6 C5 i jest z okolic Gliwic, to proszę o pilny kontakt na priv.

Edytowane przez woszu

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Da radę to zainstalować pod RNS-D ? Mam fabryczny Tuner TV ale sygnał analogowy i dupka :|

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siema.

Kurde, nie dostalem powiadomienia, że ktoś napisał w temacie:)

Pod RNS-D ten zestaw nie podejdzie.

Mogę też zrobić pod tą navi, ale nie ma opcji sterowania z przycisków navi.

Tylko sterowanie z ori pilota tunera, i tutaj nie ma ograniczenia tylko do wiwy hd-50.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja już jestem po wstępnym montażu urządzenia.

Zostało mi dokupić sumatory do anten i odblokować tv-free, dokupić kamerkę cofania.

Przy okazji demontażu schowka - może wreszcie się wezme za jego naprawę.

Póki co mogę oglądać z USB na postoju ale to mnie nie satysfakcjonuje i raczej będę chciał dokończyć tego moda.

Antenki mam takie:

http://image.ceneo.pl/data/products/13260054/i-samochodowa-antena-tv-wewnetrzna-w-tym-2x-minijack.jpg?=469b0

Ciekawy jestem czy zdają egzamin.


Jak wam się udało upchnąć zestaw za schowkiem ? Macie jaką metodę ?

Przykręcacie go do stelażu na schowkiem ? Czy może kładziecie luzem na wygłuszeniu schowka ?

Dodatkowa sprawa to wybór kamerki cofania. Może się ktoś pochwali swoją ? Jak działa itp.


W instrukcji tunera jest taki zapis :

Wideo w formacie: AVI, Matroska (MKV), Xvid, MPEG-4, AVC/H.264, TS,
TP, TPR, M2TS, MPEG, MP4, MOV, VOB,
MPE, 3GP, ASF, Divx, FLV, WMV. Większość kodeków
wideo jest obsługiwana aż do rozdzielczości 1080P.

i wygląda na to że plików w formacie DviX nie czyta.

Ale poza tym czysta calkiem sporo formatów i to jest bardzo fajny tuner. Polecam.

Edytowane przez julo23

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pochwalcie się opiniami, jakieś filmiki i uwagi w/w zestawu full opcja TV i Kamera z Q7

Może być na PW

Dzięki

Opublikowano

Super ja juz rok używam jestem bardzo zadowolony ;) nie ma się co zastanawiać ;) cena jest super.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112

Opublikowano

Witam dostałem gratis do rns-e taki oto adapter

http://vnsmedia.shoper.pl/en_GB/p/AUDIO-VIDEO-INPUT-AUDI-RNS-E-NAVIGATION-PLUS/120

Pytanie czy mogę i jak podłączyć tuner wiwa HD50?

Kolejne do czego służy ten wł na kablu?


nikt nie wie?

Opublikowano

@Woszu, piękna sprawa, jednak dałeś radę z tą kamerką.

Długo Ci zeszło na montażu ?

Musze szukać takiej do mojej B6.

Opublikowano
  • Autor

A kilka godzin, bo trzeba kable przeciągnąć. Najgorzej jest z tą gumową przelotka przy klapie....

Drugi raz i to jeszcze z opisem, to myślę że z 2h i po sprawie:)

Kamery szukaj po haśle "camera a4 ccd sony trunk" i ma mieć wymiar około 110x30mm

Opublikowano

20b78e8579afbb2fd285690c7a44d022.jpg

1h roboty może trochę mniej ;) i powiem że może trochę mniej widać ale widać zderzak i jest ogólnie lepsza ;)

I jeszcze dodanie jak wygląda to na rnse ;)

a8d4a2c32f08a34b7a7b7a8f2dfccab3.jpg

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

20b78e8579afbb2fd285690c7a44d022.jpg

1h roboty może trochę mniej ;) i powiem że może trochę mniej widać ale widać zderzak i jest ogólnie lepsza ;)

I jeszcze dodanie jak wygląda to na rnse ;)

a8d4a2c32f08a34b7a7b7a8f2dfccab3.jpg

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

HD wire wireless car rear camera trunk handle position night vision for SONY CCD A6L/Q7/A4/A3 A8L parking bakup assist

http://s.aliexpress.com/mAfIBzYR

(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Moze mi to ktoś zamówić z USA?

A czemu chcesz zamawiać z USA??:)

Opublikowano

OK, dzięki, nawet to nic trudnego, chyba się uda :D

tylko tam trzeba kliknąc i wybrać 12V, bo inaczej nie puszcza dalej.

Edytowane przez julo23

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.