Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E


woszu

Rekomendowane odpowiedzi

OK, dzięki, nawet to nic trudnego, chyba się uda :D

tylko tam trzeba kliknąc i wybrać 12V, bo inaczej nie puszcza dalej.

Tak jak w allegro ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś montowal kamerę w wersji bezprzewodowej, czy zasilanie trzeba prowadzić z modułu czy można podać jej zasilanie gdzieś z klapy, wg instrukcji trzeba podpiąć się pod światło wsteczne, ale jak sytuacja wygląda po wbiciu wstecznego, czy rns-e przyłączy się na kamerę.

3d3b03be572cbf4464fd0f7dce2d2da9.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kto chciał to mam moduł na zbyciu full opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2017 o 07:22, karol1981 napisał:

Ktoś montowal kamerę w wersji bezprzewodowej, czy zasilanie trzeba prowadzić z modułu czy można podać jej zasilanie gdzieś z klapy, wg instrukcji trzeba podpiąć się pod światło wsteczne, ale jak sytuacja wygląda po wbiciu wstecznego, czy rns-e przyłączy się na kamerę.

Karolu, odnośnie przełączania po wbiciu wstecznego (zakładam, że masz adapter od kolegi woszu) wepnij się w MCE gniazdo B pin 5 lub pin 8 [niebiesko/czerwony]

Co by nie ciąć kabli polecam http://allegro.pl/zlaczka-zaciskowa-3x-0-75-1-5-scotchlok-560-i6438667001.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu, odnośnie przełączania po wbiciu wstecznego (zakładam, że masz adapter od kolegi woszu) wepnij się w MCE gniazdo B pin 5 lub pin 8 [niebiesko/czerwony]
Co by nie ciąć kabli polecam http://allegro.pl/zlaczka-zaciskowa-3x-0-75-1-5-scotchlok-560-i6438667001.html
 

Rozumiem że stąd wezmę sygnał świateł wstecznych i podam do nawigacji/modułu.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, stąd weźmiesz sygnał po wbiciu wstecznego. Musisz się podpiąć do adaptera (jest to chyba biały kabelek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to oprocz blendy z kamerka jest jeszcze potrzebny modul, czy cos jeszcze ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł od Woszu, albo wersja pod kamerkę albo full.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł od Woszu, albo wersja pod kamerkę albo full.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka



Mam na sprzedaż taki moduł full opcja jak co to pw [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, KoJ@K napisał:

Pany to oprocz blendy z kamerka jest jeszcze potrzebny modul, czy cos jeszcze ? :eusathink:

Nie musisz kupować blendy z kamerką. 
Wystarczy zamówić samą klamkę z kamerką, która P&P podchodzi w miejsce ori. 
Tutaj link do sprawdzonej kamerki. Opisywana na forum z teo co się orientuje już kilku klubowiczów zamawaiało. Sam ją mam i polecam. https://pl.aliexpress.com/item/SONY-CCD-HD-rear-camera-handle-position-night-vision-for-A6L-Q7-A4-A3/715632755.html?spm=2114.13010608.0.0.ODSCmL
Do tego dochodzi wspomniany moduł od wosza, trochę chęci i gotowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest juz wiem,  ale dzisiaj sobie sprawdzilem jakiego mam Rnsa i.... Koncowka 193 B ... :facepalm::facepalm::facepalm: 

A nagrzany na to już jestem jak szczerbaty ...  :facepalm:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zadowolony klient, niestety muszę powalczyć z anteną Do dvbt bo jedna słabo zbiera sygnał.
27c1ec69019232eb8a71aec0410a031a.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś może polecić kamerkę do A4 b7 avant najlepiej w uchwycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kupiłem i pasuje

 

http://s.aliexpress.com/AjMzUjuu

(from AliExpress Android)

 

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol a jakieś problemy przy montażu były. Klapa się otwiera? bo z tego co wiem jest tam stycznik jakiś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa bez zarzutu.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem na Aliexpres radio dedykowane do A4 z obsługą Can.

Po montażu radia byłem zmuszony doprowadzić kable Can z licznika do radia bo ich nie miałem. 19 i 20 z licznika do 12 i 7 w kostce ISO  w radiu- 19 z 7 i 20 z 12.

Bez Can radio włącza się na parę sekund i gaśnie. Wtyczki do radia są gotowe więc ich nie przerabiałem tylko dwa przewody + i - i can i będzie działać. :)

Nie ma potrzeby demontować licznika, wystarczy odkręcić schowek pod kierownicą i pokrywę bezpieczników i bez problemu sięgniemy i odepniemy niebieską wtyczkę i lutujemy.

Po podłączeniu Can radio uruchamia się z kluczykiem, po wyciągnięciu gasnie. Na postoju gra w zależności ile ustawimy od 30sek do max. Jak zgaśnie wystarczy drzwi otworzyć i zamknąć i się samo uruchamia pod warunkiem że kluczyk w stacyjce.

Po wbiciu wstecznego radio samo się przełącza na kamerę ( nie mam kamerki więc wyświetla jakiś znaczek)

Aby na wyświetlaczu coś wyświetlało, potrzeba użyć VAG lub VCDS  wchodzimy 17 adaptacja kanał 62 odczyt sprawdzamy ile wyświetli ( mnie 0 więc zapisałem 1) i od razu wyświetlacz już pokazuje radio.

Radio ma wbudowane WIFI ale chciałem dodać modem LTE i o dziwo :banan: szukałem po internecie współpracujące z Androidem. Miałem w szufladzie stary LTE z Plusa ZTE MF821, podpiąłem do USB i działa !!!!!! 

Radio warte swojej ceny. Mamy możliwości takie jak w tablecie a nawet większe.

Czekam na kamerę cofania jak zamontuje to dam znać.

Jedyny problem jaki mam to po włączeniu świateł radio FM cichutko bzyczy ale tylko z światłami. Problemu tego na USB  i DVD nie ma.

Co może być przyczyną? Jakiś filtr na antenę?????:mellow:

Edytowane przez polop81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kupiłem na Aliexpres radio dedykowane do A4 z obsługą Can.
Po montażu radia byłem zmuszony doprowadzić kable Can z licznika do radia bo ich nie miałem. 19 i 20 z licznika do 12 i 7 w kostce ISO  w radiu- 19 z 7 i 20 z 12.
Bez Can radio włącza się na parę sekund i gaśnie. Wtyczki do radia są gotowe więc ich nie przerabiałem tylko dwa przewody + i - i can i będzie działać. [emoji4]
Nie ma potrzeby demontować licznika, wystarczy odkręcić schowek pod kierownicą i pokrywę bezpieczników i bez problemu sięgniemy i odepniemy niebieską wtyczkę i lutujemy.
Po podłączeniu Can radio uruchamia się z kluczykiem, po wyciągnięciu gasnie. Na postoju gra w zależności ile ustawimy od 30sek do max. Jak zgaśnie wystarczy drzwi otworzyć i zamknąć i się samo uruchamia pod warunkiem że kluczyk w stacyjce.
Po wbiciu wstecznego radio samo się przełącza na kamerę ( nie mam kamerki więc wyświetla jakiś znaczek)
Aby na wyświetlaczu coś wyświetlało, potrzeba użyć VAG lub VCDS  wchodzimy 17 adaptacja kanał 62 odczyt sprawdzamy ile wyświetli ( mnie 0 więc zapisałem 1) i od razu wyświetlacz już pokazuje radio.
Radio ma wbudowane WIFI ale chciałem dodać modem LTE i o dziwo :banan: szukałem po internecie współpracujące z Androidem. Miałem w szufladzie stary LTE z Plusa ZTE MF821, podpiąłem do USB i działa !!!!!! 
Radio warte swojej ceny. Mamy możliwości takie jak w tablecie a nawet większe.
Czekam na kamerę cofania jak zamontuje to dam znać.
Jedyny problem jaki mam to po włączeniu świateł radio FM cichutko bzyczy ale tylko z światłami. Problemu tego na USB  i DVD nie ma.
Co może być przyczyną? Jakiś filtr na antenę?????:mellow:

Masz H7 czy xenon ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam H7. Problem rozwiązany LED od podświetlania rejestracji sieją piski. Co można z tym zrobić? nie chce zakładać żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...