Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież to jeden z najprostszych modów jak widzę z opisu. Jeden kabel pociągnąć. Reszta to kodowanie

pomijam przeróbkę wtyczek :)

Opublikowano

Zalezy jeszcze jakie masz CE ;)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

no ale to już kwestia zmiany CE, więc też kodowanie :)

ale to fakt, utrudnia życie i podraża realizację

Opublikowano
no ale to już kwestia zmiany CE, więc też kodowanie :)

ale to fakt, utrudnia życie i podraża realizację

No i zdjecie cp, co sie okazuje nie wszedzie wiedza w serwisie o co chodzi :what:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Ostatnio robilem A4 2010 w którym był juz moduł obsługujacy bixa :wink: kwestia kodowania tylko była .

Warto pierwsze sprawdzic jaki sterownik ( do sprawdzenia ostatnia litera) siedzi w aucie .

Opublikowano

U mnie musi być wymiana modułu ponieważ nie obsłuży bixa ale mam nadzieję że da się kupic gdzieś używany i nie będzie z tym już problemu o ile da się kupić ten moduł

Opublikowano
Na podstawie schematów załączonych przez wrclaguna zrobilem pogladowy schemat przeróbi złącza halogena 10PIN na xenon 14PIN bez adaptera

oba złącza tzw "damskie"

http://img26.imageshack.us/img26/5650/schematadapteraok.png

Nie jestem pewien czy czegos nie brakuje, czy sa to dobre polaczenia i co do rozmieszczenia pinow na zlaczu. Jesli ma ktos adapter to miernikiem moze sprawdzic i porownac do schematu jesli sa jakies bledy to podaje czyste zdjecie bez polaczen do edytowania:)

http://img232.imageshack.us/img232/9308/schematadaptera.png

---------- Post dopisany 16-05-2012 at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2012 at 13:20 ----------

co do potrzebnych 2szt PINów do wtykow 17Pinowych (4F0 972 483 A oraz 4F0 972 483 B) łączących sie z MCE to nie jest to 000 979 026 E http://img819.imageshack.us/img819/644/pinnl.jpg wymiary ok 3x4mm. W zlaczu 17pinowym jest 14pinow mniejszych a 3piny wieksze a to chyba te wieksze czyli nam w tym przypadku zbedne:kwasny:

Ten schemat obrazowy jest ok? Robil ktos moda wg. Tego? Lampy jadą pociagiem do Kołobrzegu :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany 21-10-2013 at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 23:50 ----------

:hi::cygaro:

Opublikowano

Śmiało mozna przełozyć wg. tych schematów , jedyny problem to wyciagniecie pinów :kwasny:

Opublikowano
Śmiało mozna przełozyć wg. tych schematów , jedyny problem to wyciagniecie pinów :kwasny:

Masz jakies wskazowki ?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Panowie jesli przekladam piny z kostki 10 pinowej, to ktore potrzebuje zamowic do 14 sto pinowej 021e czy 019e ?

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Panowie jesli przekladam piny z kostki 10 pinowej, to ktore potrzebuje zamowic do 14 sto pinowej 021e czy 019e ?

Dobra juz wiem... te cienkie piny

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Panowie jesli przekladam piny z kostki 10 pinowej, to ktore potrzebuje zamowic do 14 sto pinowej 021e czy 019e ?

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Panowie jesli przekladam piny z kostki 10 pinowej, to ktore potrzebuje zamowic do 14 sto pinowej 021e czy 019e ?

Dobra juz wiem... te cienkie piny

a robisz też sobie od razu samopoziom i wytryski?

Opublikowano

Zrobie lampy , pozniej spryski, a samopoziom chyba poczekam na Ciebie, skoro mowisz ze juz prawie ogarniasz :)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany 24-10-2013 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:14 ----------

Bixx na miejscu, rezanie ogólnie spoko. Dzieki chlopy.;)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Zrobie lampy , pozniej spryski, a samopoziom chyba poczekam na Ciebie, skoro mowisz ze juz prawie ogarniasz :)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany 24-10-2013 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:14 ----------

Bixx na miejscu, rezanie ogólnie spoko. Dzieki chlopy.;)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Gratki bixa!

Hehe... jak te piny powyciągaleś?

Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś?

Opublikowano
Zrobie lampy , pozniej spryski, a samopoziom chyba poczekam na Ciebie, skoro mowisz ze juz prawie ogarniasz :)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany 24-10-2013 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:14 ----------

Bixx na miejscu, rezanie ogólnie spoko. Dzieki chlopy.;)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Gratki bixa!

Hehe... jak te piny powyciągaleś?

Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś?

Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) :D a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych :P

Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda.

Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom....

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Zrobie lampy , pozniej spryski, a samopoziom chyba poczekam na Ciebie, skoro mowisz ze juz prawie ogarniasz :)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany 24-10-2013 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:14 ----------

Bixx na miejscu, rezanie ogólnie spoko. Dzieki chlopy.;)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Gratki bixa!

Hehe... jak te piny powyciągaleś?

Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś?

Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) :D a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych :P

Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda.

Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom....

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Było od razu pociągnąć po 4 kabelki od lampy do mce, teraz będziesz musiał spawać nowa wiązkę do modułu 55 :(

Plus wytryski do pompeczki... Ja teraz tylko czekam na moduł plus czujnik i bix będzie sie bujał :D

Opublikowano

Czy kojarzycie może które z sterowników MCE obsługują:

- bixenony SKRĘTNE,

- LED'y,

- grzane fotele.

- coś jeszcze powinienem uwzględnić przy doborze modułu MCE? Jakieś lusterka składanektrycznie, czy coś innego?

Czy to są może te z uśmiechniętą buźką i napisem obok, że obsługują grzane fotele?:->

Opublikowano

Szukaj :

- 8K0 907 063 P :thumbup1:obsługuje grzane fotele

- 8K0 907 063 D :thumbup1:obsługuje grzane fotele

Opublikowano

Ja mam D i w sumie wszystko ogarnia :wink:

Opublikowano

Dzięki Panowie, miałem dużą zagwozdkę z tym!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.