Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czerwona :D Łysy


łysy90

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem cie pod kościołem w skomielnej :naughty: ładny furak może kiedy jaki spot:naughty: ja jestem z chabówki wiec nie daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przez to ta uszczelka mowie Ci.

taaaaaaaaaaaaaaaaaa, uszczelka padła przez gaz, a pompa wody nic do tego nie miała :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym gazem to wypaliłeś pięknie haha pompa padła a później poszła uszczelka, a co do drugiej uszczelki to wymienił mechanik bo już marna była zresztą mi juz mówili przed zimą ze mi tam kapie olej.

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Widziałem cie pod kościołem w skomielnej :naughty: ładny furak może kiedy jaki spot:naughty: ja jestem z chabówki wiec nie daleko

To pewnie jeszcze na letnich kółkach bo ostatnio tam mnie nie było :P trzeba było się zatrzymać na chwile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem czy wiesz ale gaz ma duzo wieksza temp spalania i silnik chodzi na podwyzszonej temp (wiem ze swojego przykladu audi 100 przed zalozeniem 88 stopni po zalozeniu 95 i owiele czesciej latem wlaczal sie wentylator) polecam zainteresowac sie tematem. Nikt mi nie wmowi ze gaz nie ma dewastacyjnego wplywu na motor. A obylo sie bez szlifu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem czy wiesz ale gaz ma duzo wieksza temp spalania i silnik chodzi na podwyzszonej temp (wiem ze swojego przykladu audi 100 przed zalozeniem 88 stopni po zalozeniu 95 i owiele czesciej latem wlaczal sie wentylator) polecam zainteresowac sie tematem. Nikt mi nie wmowi ze gaz nie ma dewastacyjnego wplywu na motor. A obylo sie bez szlifu ?

Nie chce być nie miły, ale nie gadaj głupot :wink: Ile to dobrych aut jeździ dziesiątki tysięcy kilometrów i jest wszystko ok :facepalm: A silniki w audi 100 były wytrzymałe :wink: Dalsze wywody nie mają już sensu :wink: Jak wolisz lać benzynę to lej ją dalej, a my będziemy tankować gaz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe i gaz załatwił pompę i uszczelkę po przejechaniu 200km :P Ja tam uważam że auto stare ma prawo się psuć a nawet musi. Bez szlifu przynajmniej nic o tym mechanik nie wspomniał. Zakończmy temat z gazem, audiczka śmiga bez problemów hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin zróbmy jakiegoś spota kiedyś popołudniu w Mszanie bo każdy ma praktycznie pół drogi :wink:

Zwiń tam jeszcze kogoś bo co najmniej do przyszłego czwartku mam chorobowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może napiszmy w tamtym wątku Mszana, ja mam w przyszłym tyg na rano także nie mówię nie bo w weekendy to różnie bywa hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem czy wiesz ale gaz ma duzo wieksza temp spalania i silnik chodzi na podwyzszonej temp..

A co ma piernik do wiatraka ? W tym konkretnym przypadku czy kolega by jeździł na gazie, czy ropie, czy może nawet na gnojówce z własnej produkcji, jak mu je*ła pompa to choćby pchał samochód na włączonym motorze i tak by uszczelka poszła(ciśnienie robi swoje).

A obylo sie bez szlifu ?

A co ty chcesz szlifować przy wymianie UPG ? :facepalm: Bo szlifuje się wał, blok honuje, a głowice planuje. :decayed:

Tylko papudrak nie planuje głowicy przy wymianie UPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oranie bronowanie, gnoju rozlewanie i pier.....nie. To ze pierniki wspaniale piecze sie na gazie. Lpg dobrze zasila kuchenke a skoro chcesz jezdzic mastercookiem to twoja brocha ja wole PB bo do tego stworzony jest silnik benzynowy. Nie poglebiam tematu kolego Lysy dbaj o fure czesto aplikuj wosk zeby nie wyblakl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna :banan:

Dla mnie tylko mogłyby być lampki poliftowe przód oraz dokładki w kolorze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest wycieraczka pisze na niej BOSH a jak chcesz spojlery zakładać to sobie tico kup abo bmw najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie sie pytam a ty chamsko kupie sobie wlasnie ursusa i z kartonu wytne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba przyciemniania szyb w domowych warunkach :P Jak na wiedze zaczerpnięta z youtube poszło całkiem nieżle ale z bliska widać malutkie pęcherzyki i na jednej szybie zagieła sie folia niestety koszta 8,90 hehe

DSC_0959.jpg

DSC_0960.jpg

DSC_0962.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...