Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, chciałem troszkę opisać moja Audiczkę :)

Posiadam ją od 5 miesięcy, i zawsze znajdzie się coś co muszę w niej wymienić np ostatnio :

-wężyk od wspomagania

-wahacz górny Lewa strona

-wahacz górny Prawa strona

-osłona przegubu

-zmiana felg z R15 oryginalnych na R17 od A8

Narazie tylko tyle :)

IMG_0048.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_0050.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Audi A4.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Silnik 1.9 TDI 90km

Skrzynia manualna 5-cio biegowa

Klimatronic

2 x elektryczne szyby

Centralny z pilota

Dzielona kanapa tylna

Podgrzewane zamki w drzwiach

Podgrzewane i sterowane elektrycznie lusterek

Podgrzewane spryskiwacze szyby przedniej

Koła oryginalne alu 15" 195/60 - kupione felgi 17" 225/45

Plany:

Szyby do przyciemnienia

R17 :thumbup1:

Lampy Przednie soczewka

Lampy Tylne lift

Polerowanie całego auta

Sprężyny Apex Przód -4cm / Tył -4cm :thumbup1:

Naklejka :thumbup1:

Białe Kierunki

Ramki Tablic Rejestracyjnych a4-klub :thumbup1:

Zrobione:

R17

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Naklejka

View image: 12052012019

Sprężyny Apex Przód - 4cm / Tył - 4cm

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

Ramki Tablic Rejestracyjnych Klubowe

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

Opublikowano

koło fajne ale teraz koniecznie gwint żeby allroad ne straszył klubowiczy

Opublikowano
  • Autor

wiem, dokładnie hehe ;)

Opublikowano
  • Autor

Podgrzewanie włącza sie wtedy jak przytrzymamy przekrecony kluczyk, cos jak w domykaniu okien i szybera.

Opublikowano
Podgrzewanie włącza sie wtedy jak przytrzymamy przekrecony kluczyk, cos jak w domykaniu okien i szybera.

I co to daje :) ? jak zamek jest zamarzniety i :

1. nie da się wsadzić kluczyka

2. da się wsadzić ale nie da przekręcić? :)

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

Podgrzewanie włącza sie wtedy jak przytrzymamy przekrecony kluczyk, cos jak w domykaniu okien i szybera.

I co to daje :) ? jak zamek jest zamarzniety i :

1. nie da się wsadzić kluczyka

2. da się wsadzić ale nie da przekręcić? :)

Opublikowano
  • Autor

W samochodach z ogrzewanymi bębenkami zamków w przednich drzwiach włącza się je przez krótkotrwałe podniesienie listwy klamki.

Ogrzewanie działa jeżeli temperatura zewnętrzna obniży się poniżej +5 stopni Celsjusza.

Czas ogrzewania jest sterowany automatyczne w zależności od temperatury zewnętrznej. Maksymalny zas ogrzewania wynosi około 50 sekund. Dłuższe przytrzymywanie listwy klamki nie powoduje przedłużenia czasu ogrzewania.

Po upływie czasu ogrzewania można włączyć je jeszcze raz przez ponowne uniesienie listwy klamki

Opublikowano

O super dzięki za informacje. A powiedz czy można to jakoś sprawdzić czy się ma coś takiego ? teraz jest wysoka temperatura więc się samo nie włączy. Dzięki

Opublikowano
  • Autor

1. tak jak pisałem , wiadomo teraz pogoda jest ładna więc tego nie sprawdzisz jedynie jak będzie szron

2. po bezpiecznikach , pozycja 17

Opublikowano

oooo też mam takie pancerne felgi :decayed: autko :thumbup1:

Opublikowano

autko ładne, ale ta sprawa z tym podgrzewanym zamkiem to ciekawa sprawa :naughty:

Opublikowano

na przód pakuj 312-ki :wink:

Opublikowano

ładne autko :wink: lampy tylne mam z lifta jakbyś chciał :decayed:

Opublikowano

Zawiecha chociaz -30, auto juz jakos wygląda, i przy tym można normalnie użytkować bo gwint dla 17ki to moim zdaniem za duzo:whistling: no chyba ze kupujesz przyszłościowo

Opublikowano

allroad'y są fajne :kox:

Opublikowano
  • Autor

masz rację Kowi87 , to jest następna rzecz która będę robił :)

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

nowy nabytek naklejeczka :decayed:

http://postimage.org/image/bwk3cepmr/

Opublikowano

Sprężyny Apex Przód -40 / Tył -60

chyba odwrotnie - przód niżej, tył wyżej :wink:

Opublikowano
  • Autor

właśnie nie :) bo przecież tył stoi wyżej

Opublikowano

zatankuj do pelna i zobacz jeszcze raz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe:D jeżeli tak mówisz :P czekam na przesyłkę 4 sprężyn -40mm zobaczymy jak będzie wyglądało z przodem -40 i tyłem -40

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.