Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komputer Przekłamuje średnie spalanie. da się zrobić korekcje??


mejlo88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem, otoz jadac w trasie komputer strasznie przeklamuje na srednim spalaniu, zawsze to robil o jakies 0,5 litra ale po tym jak wymienilem wtryski na wieksze rozbierznosc jest b.duza srednie pokazuje mi 3.8 w trasie a realnie spalił mi ok 5.5l czy da sie przeprowadzic jakas korekte vagiem... prosze o porade dodam ze w chwilowym spalaniu tez pokazuje smiesznie malo bo kiedys przy predkosci ok 120 pokazywal jakies 6.5 jak rowno trzymalem gaz teraz jakies 4.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnij się VAG'iem (vag-com, vcds) i na pewno da się to zrobić - w tej chwili nie powiem Ci w której sekcji i który moduł (jak dam radę się podpiąć w najbliższym czasie to opiszę). Jest tam opcja korekcji wyświetlania spalania w komputerze. Co prawda mam B7, komp przekłamywał 9% (pokazywał mniej), więc zwyczajnie zmieniłem to w module i teraz pokazuje prawidłowo (ale już nie wygląda tak "fajnie" ;) )

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Łączysz się VAGiem z licznikiem i w adaptacjach na kanale 03 jest korekta spalania, domyślna wartość to 100 i możesz ją zmieniać co 5 w zakresie od 85 do 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Łączysz się VAGiem z licznikiem i w adaptacjach na kanale 03 jest korekta spalania, domyślna wartość to 100 i możesz ją zmieniać co 5 w zakresie od 85 do 125

Jak się nie mylę możesz zrobić korektę o 15 w jedną stronę i w drugą na pewno nie co 5

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

Witam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego dokładnie nie testowałem, sugerowałem się tym ze w większości "oficjalnych" opisów tak jest podawane, nawet nasze forum

http://a4-klub.pl/showthread.php?3614-Kodowanie-sterownik%F3w-w-Audi-A4-%28B5-1995-2001%29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...