Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

poki co wstawialem jak wyglada to co jest gdzies tam kilka stron wczesniej

a jak zamocujesz raz trumne na relingach to sie nie zedrze przeciez to bedzie sztywno i nieruchomo :)

pozatym nie ma co byc szkoda przeciez jak nie bedzie sie podobac sciagasz i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a zapodacie jakieś fotki jak to wygląda na naszych A4 bo też się zastanawiam skoro i tak mam do malowania autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz film na pierwszej stronie z a4 a dalej ja wstawilem swoje zdjecia grila i lusterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmow na yt cala masa, wystarczy wpisac slowo klucz... a ostatnio znalazlem jakis na yt, koles pokazuje fele po czasie i niby nie wszystko mu zeszlo, ale wydaje mi sie, ze to sprawka jakiejs konkurencji, bo gniota go komentarzami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheheeh nie wiem ja zrywalem u siebi z listwy chromowanej po okolo miesiacu i nic nie zostalo, zero sladow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co koledzy przyszedł już komuś ten dip, pokażcie efekty na lakierze, i jak z wydajnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie... może ktos cos pokaże ? mam zamiar pomalowac dokładki w czarny mat tylko nie wiem czy to bedzie fajnie pasowac bo a4 czarna i dokladki matowe (a jak wiadomo mat nie jest całkowicie czarny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna rzecz- można się pobawić z różnymi elementami auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie wedlug info producenta

"Zabespiecz felgi ,zderzaki i maski samochodu na zimę Kolor dostępny Bezbarwny,czarny,czerwony ,niebieski.Pokrycie 4-felg około czterech puszek, całego samochodu 1gal 3,74L+rozpuszczalnik około2do3L"

ale mysle ze ich troche ponioslo ze puszka na 1 felge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska mowa byc gumowa pewnie jak byl mlody mial piatkow jak mrowkow :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie , mam przyjaciela w USA . jest możliwość kupienia PLASTI DIP'a , ale zamówienie musi być konkret aby się opłaciło za np 10kg (wagi ) 25$ i idzie koło 4-6 tyg drogą morską .Więc jak coś ja kupuje w USA jak ktoś chce może się podczepić do zamówienia . więcej to taniej .Jak coś mam konto na ebay'u . z tego co widzę w USA większy wybór PLASTI Dipa :kox: i taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak wyjdzie to cenowo, ja bym był chętny na czarny mat w sprayu na teścik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to dawaj jakies konkrety :) w sensie ile za puche i ile wejdzie do paczki jakie gabaryty i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti dip | eBay masz tam ceny do wyboru do koloru

Konkrety takie że najbardziej sie opłaca zrobić zbiorcze zamówienie To musisz z 10kg bo i tak zaplacisz za minimum

Czyli policz 20 * .85 + 8. I ci wyjdzie cena za przesyłkę (.85c za funt + $8 parcel fee) minimum to 20lbs'ów paczka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak koledzy nikt nie kupił i nie ekperymentuje na lakierze? Chwalcie sie jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...