Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej pryskac :) ja jedna puszka pomalowalem chrom gril z przodu dolny i gorny plus znaczek, znaczek z tylu plus listwa dolna 2 razy i oba lusterka i jeszcze zostalo ;)

Masz jakieś fotki samego grilla? Ciekaw jestem jak to wyszło i jak z trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge zrobic jak bede zaraz do domu wracal tyle ze telefonem i auto jest brudne :/

wiec nie bedzie to dobrze wygladalo napewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś zapoda mi link do tych kolorowych Plastidipów, myślę żeby prysnąć całe auto w biały albo czerwony mat : decayed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze sie prezentuje!

nom :) zacnie :) musze isc za ciosem i zrobic czarne relingi i dach :)

moze w weekend zrobie zdjecia aparatem tak zeby byla lepsza jakosc wtedy pokaze jak wyglada na calosci auta :)

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z wytrzymałością, długo już je masz tak pomalowane? Faktycznie tak łatwo to zdjąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak najlepiej sie maluje jak wszystko jest zdjete :) ramki chrom wypiete z grila tam sa takie zatrzaski nie stanowi to problemu idealnie wychodzi

tak samo jak znaczek wszystko na wcisk :) z klapy musialem tylko odciac i przykleic na 3m bo po pomalowaniu na klapie nie wygladalo to dobrze

bo tu sie zadarlo tu cos nie wyszlo :) wiec pomalowane na stole i jest gitara :)

wytrzymalosc hmmm mam ten zestaw juz mysle ze ok 1000 km ;) i nie widze sladu zuzycia :)

a schodzi latwo :) zadzierasz ciagniesz i zlazi :) jak ponizej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ja tyz sie musze zebrac i zrobic dach i relingi ;) latwiej bedzie niz montowac czarne ;) a pozatym zawsze mozna wrocic do wersji pierwotnej :D

cena puszki troche duza bo w usa ok 7$ za puszke :D:) moze ktos jest w usa i moze wyslac jakas partie :) bedzie taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ciekawy temat, a czy ktoś jest mi stanie powiedzieć ile by kosztowało/ile potrzeba tego ustrojstwa na pomalowanie całego auta? np mojego avanta b5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na oko powiedzmy na maske zejdzie ok 1,5-2 puszek 300 ml

to obstawiam na oko 7-8 litrow

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

chociaz z puszki inaczej sie maluje i z pistola tez

tam moze wyjdzie znacznie mniej bo bardziej oszczedny jest tak mi sie wydaje

19 l kosztuje 1600zl :) czyli z 19 litrow zalozmy ze da sie pomalowac cale 3-4 auta co daje 533-400 zl :) przyzwoicie :D

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

chociaz z puszki inaczej sie maluje i z pistola tez

tam moze wyjdzie znacznie mniej bo bardziej oszczedny jest tak mi sie wydaje

19 l kosztuje 1600zl :) czyli z 19 litrow zalozmy ze da sie pomalowac cale 3-4 auta co daje 533-400 zl :) przyzwoicie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupię puszkę takiego białego i prysnę jeden z błotników, zobaczymy jak to będzie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to oczywiscie zdjecia zapodaj jak juz cos bedzie bo tez jestem ciekaw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...