Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seryjne amortyzatory, a sportowe sprężyny ?


4lo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! :)

Zastanawiam się czy dałoby rade żeby założyć na seryjne amortyzatory jakieś sprężyny obniżające ? Coś takiego

http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-audi-a4-b5-sedan-40-40mm-mts-i2316313183.html albo

http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-audi-a4-b5-supersport-i2287887897.html

Jak myślicie mogłoby to jakoś dawać radę ? Nie chciałbym wydawać kupę kasy a jednak trochę bliżej ziemi samochód :)

Chyba, że macie jakąś inną propozycję ? Felgi na razie i tak będą 15 więc bez szału.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 1BA czy 1BE? Jeśli 1BA to -40mm na tych amorkach nie bardzo :kwasny:, było to setki razy poruszane więc wystarczyło poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BA siedzi, a są może jakieś sprężyny -30 ? Bo jakoś na allegro nie znalazłem

a może taki gwint http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-i2275649879.html chociaż po cenie to śmierdzi chińszczyzną i to jak. Miał ktoś może z tym do czynienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma ma gwinty Supersporta tanio do ośki, zagaj do niego. TA ma problemy z tyłem z tego co czytałem ale to zależy jak trafisz. Przed zimą musisz dobrze zakonserwować i po zimie również bo nie jest w żaden sposób zabezpieczony. SS jest ocynkowany więc mniejszy problem z korozją. Ja mam Eibacha Pro Kit i on jest -30mm, jeździ się dobrze ale zmieniałem wraz z amorkami. Mam bilsteiny, cały komplet wyszedł mnie coś w okolicach 1400-1500zł ale wtedy nie było tak tanio gwinta SS bo pewnie bym kupił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o tym SS u PUMY ale jednak 1350 nie znajdę raczej :/ a szkoda bo fajna promocja.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak chcesz to ja Ci zrobię promocję na swój zawias :naughty:, dołożę i kupię od pumy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pisz propozycje na PW :) Musze dobrze przekalkulować bo lampy, fotele kierownica to nie wiem jak się wyrobie z kaską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze na -40 przy ba i wszystko jest:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na przodzie -60 h&r a tył -40 i wsadzone gumy w springi bo przy pelnej butli gazu dtyl siedzi i to wszystko na seryjnych amorkach i juz 2 rok smigam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem - 30mm i przednie seryjne amorki wylały się po 10 tys. km ,ale to było w audi a3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...