Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny znawca laptopów :)


Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

Mój laptop HP Pavilion dv6915nr nie działa, podczas włączania zapalają się na sekundę diody i się zaraz wyłączają. Znajomy mówi mi że padła karta graficzna, a to wiąże się z wymianą całej płyty głównej.

Moje pytanie brzmi czy przy okazji mogę kupić inną płytę z serii Pavilion'a z lepszą kartą graficzną ale żebym mógł poprzekładać do niej procesor, ramy i dysk twardy z poprzedniej płyty??

Dane jakie znalazłem na naklejce to:

Product: HP Pavilion 6700

s/n: CNF 8211HP0

p/n: FE654UA#ABA

z góry dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozkręcić co się da i podociskać - coś nie łączy i tyle - "system" nie pozwala odpalić maszyny żeby nie spalić wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj se spokoj z tym lapkiem ,wypchnij go gdzies tylko zostaw sobie dysk i kup inny.

to możesz mi oddać a ja go pewnie po 10 min roboty będę używał jeszcze długo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem sobie do Adee-Softu i tez nie polecają rebailing'u bo to tymczasowe załatwienie sprawy.

W sumie pchnąłbym go dalej tylko ile dostane za takiego lapa, pewnie grosze wiec nie wiem czy to jest sens czy po prostu nie zreperować go jakoś.

Bo podobne uzywki chodzą za 700 PLN.

Znacie może jakieś serwisy godne polecenia na śląsku, najlepiej w okolicach Gliwic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal do kolegi OGr on często wystawia jakieś lapki i chyba się tym zajmuje jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jest sensy wymieniać taśmę od matrycy czy szkoda zabawy ? Droga jest taka naprawa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Mój laptop HP Pavilion dv6915nr nie działa, podczas włączania zapalają się na sekundę diody i się zaraz wyłączają. Znajomy mówi mi że padła karta graficzna, a to wiąże się z wymianą całej płyty głównej.

Moje pytanie brzmi czy przy okazji mogę kupić inną płytę z serii Pavilion'a z lepszą kartą graficzną ale żebym mógł poprzekładać do niej procesor, ramy i dysk twardy z poprzedniej płyty??

Dane jakie znalazłem na naklejce to:

Product: HP Pavilion 6700

s/n: CNF 8211HP0

p/n: FE654UA#ABA

z góry dzięki za info :)

we wroclawiu wymiana procesoa na karcie graficznej ok 400 zl i 1 rok gwarancji , Hp maja ta wade ze leca wlasnie karty graficzne. Nie trzeba wymieniac calej plyty

Mozna wylac poczta . Serwis miesci sie na ul Hauke Bossaka blizszych danych nie mam

http://wroclaw-serwis-komputerowy.pl/hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tez mam problem z lapkiem hp dv5 chdzi 1h i sie wylancza, pozniej juz chwilke i zas sie zawiesza ekram trzeba restart, co to moze byc?wgrywalem juz rozne systemy i to samo czasem nawet niedogram windowsa i zaciol sie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...