Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomeks, tylko nie hamuj za czesto, szkoda zeby ledy Ci sie wypalaly :kox:

Teraz TomekS musi jeździc za swoja Niunia co by podziwiac :naughty:

teraz Jaca bedzie mial zrobione. podobno Tomeks funduje, bo woli to niz zaimeniac sie na auta, jednak dwaipółtedeaj robi swoje :decayed: :decayed:

a chetnych do lampek oczywiscie zapraszam do kontaktu. lampy będą przygotowane plug and play,i wygladaja jak ORI. bedzie drobna zmiana w stosunku do tego co ma Tomek ale zdjecia za pare dni beda dokladne.

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

ważne, że rezanko jeszcze przed ogólnopolskim się udało :kox:

efekt przezaje*isty :cool1::good: :good: :notworthy:

Opublikowano

Lampy przelezaly 3 ogolnopolskie,ale na 4 sie udalo.

Uffff... :kox:

Opublikowano

ważne, że rezanko jeszcze przed ogólnopolskim się udało :kox:

i na zlocie będzie okazja żeby je wy**** z auta :polew:

do Twojej "jak znalazł" :decayed:

Opublikowano

To się nazywa nabieranie mocy urzędowej :decayed: albo Tomeks zbierał na te Rde Bull'e i batony dla Ola tyle czasu... :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

Tomeks,za***ista furka :kox::good:

jesteś kozak :notworthy:,i ten silnik :slina:,potęga :good:

...zazdroszczę ci :wink4:

Opublikowano

Tomeks,za***ista furka :kox::good:

jesteś kozak :notworthy:,i ten silnik :slina:,potęga :good:

...zazdroszczę ci :wink4:

dobre dobre!!! nie ma to jak samouwielbienie!!!

ale fura :kox: silnik mega :kox: wiecej nie ma co pisac :))

Opublikowano

ważne, że rezanko jeszcze przed ogólnopolskim się udało :kox:

i na zlocie będzie okazja żeby je wy**** z auta :polew:

do Twojej "jak znalazł" :decayed:

Antonio, prosiłem Cię, żebyś tego głośno nie mówił :blink:

Miałem plan w nocy je dla Tomeks-a wykręcić a teraz plan upadł bo będzie ich non stop pilnował :confused4:

:polew:

Opublikowano

spoko loko, wypije ze 3 Leszki i będzie spał jak niemowle :polew:

Opublikowano

Tomeks jak nigdy do mnie nie dzwoni tak dzisiaj zadzwonił :shocked: :shocked: :shocked:...myślałem że ktoś umarł a on pyta się mnie czy widziałem filmik na forum... :kox::decayed:

...więc furka jest :good: :good: :good:..

Opublikowano

Efekt jest prze-za-kur-wis-ty, gdyby ktoś chciał zrobić za opłatą takie same to się piszę. Świetne są, pozdro ;-)

Opublikowano
  • Autor

Efekt jest prze-za-kur-wis-ty, gdyby ktoś chciał zrobić za opłatą takie same to się piszę. Świetne są, pozdro ;-)

to wal do Ola na PW,ma akurat przestój w firmie,więc i sporo czasu na rezanie lamp :naughty:

Opublikowano

Tomaszu z Gdyni Chylonia ... za***iście wyszło :kwasny::good:

Opublikowano
to wal do Ola na PW,ma akurat przestój w firmie,więc i sporo czasu na rezanie lamp

Dzięki, jeszcze raz - dobra robota.

Opublikowano
  • Autor

Tomaszu z Gdyni Chylonia ... za***iście wyszło :kwasny::good:

Adamie z Miastka,dzięki :hi:

Opublikowano

Tomaszu z Gdyni Chylonia ... za***iście wyszło :kwasny::good:

Adamie z Miastka,dzięki :hi:

czemu zrobiłeś zielone barwy mojej miejscowości .... :evil:
Opublikowano
  • Autor

Tomaszu z Gdyni Chylonia ... za***iście wyszło :kwasny::good:

Adamie z Miastka,dzięki :hi:

czemu zrobiłeś zielone barwy mojej miejscowości .... :evil:

białych sie nie dało :naughty:

Opublikowano

99% kierowców pomyśli, bita A4 z d*pą A6 :polew: BTW :good:

Opublikowano

99% kierowców pomyśli, bita A4 z d*pą A6 :polew: BTW :good:

90% kierowcow np na CB czy zagadujacych gdzies w trasie widzac moje a4 bez oznaczen mowi ze to A6, wiec z LEDami pewnie trzeba bedzie pokazac dowod rej. zeby uwierzyli ze to jednak A4.

Tomeks - super fura :good:

:decayed:

chociaz dalej nie jedzie to teraz przynajmniej jakos wyglada....

w nocy ... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.