Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ładne auto RNS-E skóra, ładne felgi dobry silnik, ale drewno wrrr :tongue4:

dobry silnik to masz ty :)

a drewienko naprawdę bardzo się mi podoba :wink4:

Opublikowano

Bardzo ładne autko, słuszny wybór silnika. Gratuluje wyboru i zakupu :good:

Opublikowano

Ładne auto RNS-E skóra, ładne felgi dobry silnik, ale drewno wrrr :tongue4:

dobry silnik to masz ty :)

a drewienko naprawdę bardzo się mi podoba :wink4:

Mam nadzije że będzie słuzył :) Postaram się wrzucic na dniac fotki mojego wnętrza to porównasz sobie alu do drewna

Opublikowano

porównasz sobie alu do drewna

Porównywał już i strasznie mi zazdrości :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Tomek,najlepsza fura jaką widziałem na forum :good:,piękna,prześliczna :oklaski:

gratuluję takiego cudeńka :good:

Opublikowano

Tomek,najlepsza fura jaką widziałem na forum :good:,piękna,prześliczna :oklaski:

gratuluję takiego cudeńka :good:

:polew: :polew: :polew: dobre :kox:

Opublikowano

[quote name= :polew:

Tomek' date='najlepsza fura jaką widziałem na forum :good:,piękna,prześliczna :oklaski:

gratuluję takiego cudeńka :good:

[/quote]

Chyba ktoś w samouwielbienie wpadł :polew: :polew: :polew:

PS: Tomek w dziale moje A4 licznik postów nie nabija :polew: :polew: :polew::wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

qrde fajne furka, środek fajny. jaki ma wydechy od S4??

Opublikowano

przecież ma zwykłe faje od dizla... widać to ładnie na zdjęciu, a Tomeczek chyba nie modował ostatnio :decayed:

1002308ku4.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj widziałem pod żabką na cisowej na żywo - cudo :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj widziałem pod żabką na cisowej na żywo - cudo :)

eee tam,zwykły paździoch :decayed:

PS.i sie nawet nie przywitałeś :cool1:

Opublikowano

Dzisiaj widziałem pod żabką na cisowej na żywo - cudo :)

eee tam,zwykły paździoch :decayed:

PS.i sie nawet nie przywitałeś :cool1:

Dla jednych paździoch, dla innych marzenie :)

Mam nadzieję że kiedyś będę miał okazje sie przywitać i obadać tą maszynkę, jestem z pustek, to mam niedaleko :)

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję że kiedyś będę miał okazje sie przywitać i obadać tą maszynkę

Smokoo,mówisz-masz :)

jakbyś chciał poznać ludzi z grupy 3M,to we wtorek jest spot,jadę ok.19.30,jak będziesz miał ochotę się zabrać to daj znać :wink4:

Opublikowano

Mam nadzieję że kiedyś będę miał okazje sie przywitać i obadać tą maszynkę

Smokoo,mówisz-masz :)

jakbyś chciał poznać ludzi z grupy 3M,to we wtorek jest spot,jadę ok.19.30,jak będziesz miał ochotę się zabrać to daj znać :wink4:

Bardzo chętnie, dam znać bliżej wtorku :)

Opublikowano

No popatrz nie wiedziałem, że pokazałeś tego paździocha publicznie już tak dawno.

Fajana, najważniejsze, że nie bita :cool1:

Zmień felgi i będzie malyna ;)

Opublikowano
  • Autor

Zmień felgi i będzie malyna ;)

no właśnie kombinuję jak tu twoje zajumać :decayed:

bo się mi baaaardzo podobają Sławeczku :wink4:

Opublikowano

witam! mijałem okazje widzieć na żywo,a nawet jechałem jako pasażer furka pierwsza klasa i ten motor 2,5 normalnie cudo :good:

Tomaszek kopsasz 50 zeta :polew:

Opublikowano
  • Autor

Tomaszek kopsasz 50 zeta

:polew: :polew: :polew:

elo wypsiu :hi:

Opublikowano

siema siema :polew:[br]Dopisany: Kwiecień 12, 2009, 10:52:46_________________________________________________dostałeś fotki z bagietką

Opublikowano

ten motor 2,5 normalnie cudo

właśnie, bo kto miał do czynienia z 2.5 tdi tylko wirtualnie, nie wie co to je za szatan :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.