Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wyswietlaczem FIS - mapa 2011 i zły soft?


Rekomendowane odpowiedzi

Droga bracio forumowa mam problem. Nagrałem sobie mapy 2011 i po wsadzeniu do napędu nie czyta wyświetla się

20120521016.jpg

Uploaded with ImageShack.us

gdy otworzę wyświetlacz aby płytę wyjąć wyświetla się

20120521017.jpg

Uploaded with ImageShack.us

to jeszcze pół biedy bo mam płytkę z 2007 r która działa wszystko ok na fisie tez normalnie pokazuję strzałki, problem jest gdyż na fisie nie pokazuje mi spalania, temp itd, mam tylko ta górą część od wybierania nr tel oraz wyświetlania rezerwy, wygląda to mniej więcej tak

20120521015.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a po wsadzeniu płyty z mapa 2011 jest tak

20120521018.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i teraz pytania mam takie:

a) co zrobić żeby to naprawić :D tak aby fis ponownie wyświetlał parametry jazdy

B) tak jak wyżej tylko żeby te mapy chodziły :D

pozdr

jockn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam juz ale chyba trzeba w Adaptacji w NAVI kanal 93 odpalić zeby ruszyly mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytając różne wątki nasunęła się mi taka myśl, tam chodziło coś o zmianę parametru i wtedy wgrać dopiero soft 0650 czy wystarczy w adaptacji odpalić i ma chulać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw w ustawieniach navi wyłącz kompas tzn . dajesz navi -ustawienia i odptaszkowywujesz kompas , powróci spalanie itd:wink: co do mapki to jest żle nagrana dlatego pokazuje sie tylko jako aktualizacja softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagrywarka tylko pioneer i płyty verbatim DL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś kolega kupił niby takiego liteona i nic z tego nie wyszło

Jak jest kompas to na komputer przełączasz przyciskiem reset tylko to jest męczące bo za każdym odpaleniem trzeba przełączyć

Jeśli wyświetla nazwę płyty że to aktualizacja softu to jest źle nagrana i mam z niej nie przeczyta jedynie można wgrać aktualizację

U ciebie nie poszła aktualizacja bo masz spolszczenie spolszczenie zazwyczaj ma ma większy numer żeby softy go nie nadpisywały, żeby wgrać soft trzeba zaadaptować vagiem wartość downgrade z 0 na 1 tylko nie pamiętam który kanał bo zazwyczaj używam VCDS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ewidentnie źle nagrana płyta. Wiem, do kosza poszło 15 sztuk Verbatim DVD+DL :( Dopiero właśnie co nagrałem mapy 2012. Tylko, że musiałem kupić nową nagrywarkę. 6 różnych LG nie dało rady. Plextor PX-L890SA + Plextor tools +ImageBurn z magią :( Ważne, że się dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...