Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przednia szyba czy pasuje ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pytanie - mam pękniętą czołową szybę i chciałbym sie dowiedzieć czy pasuje przednia szyba z B7 do B6, oraz czy jest jakaś różnica gdyby szyba pochodziła z "anglika" (znalazłem takową nie daleko ale właśnie z anglika) , a może nie warto inwestować w używaną szybę..??

Opublikowano

B6 i B7 to praktycznie to samo, z anglika będzie też pasowała.

Opublikowano

z anglika odradzam.

Opublikowano

CARLO można wiedzieć czemu odradzasz z anglika??

Opublikowano
Może ze względu na miejsce nr w podszybiu :eusathink:

a co do tego ma sama szyba?

Opublikowano

Tak zerknąlem do ETKI na numery i oczywiście się róznią , nawet wkładki dystansowe są i mają inny rozmiar .

Także szyba w teoretycznie z B7 do B6 nie pasuje a jak jest w praktyce to nie wiem .

Co do róznić miedzy Angolem a Europą to nie ma takiego podziału .

Opublikowano

ja bym montował na twoim miejscu nową,nie wiele zyskasz ,a jak przy demontażu gdzieś się uszczypie to szybko ci pęknie i będziesz znowu musiał wymienić

Opublikowano
  • Autor

taką też podjąłem decyzję... wsadzam nową, bez rys i 24miesiące gwarancji ...

Opublikowano

napisz jak możesz ile płaciłeś za szybę

Opublikowano
CARLO można wiedzieć czemu odradzasz z anglika??

ja taką zamontowałem (z angola) wycieraczki zrobiły mikroskopijne rysy w prawo, których nie było widać. wyszły dopiero kiedy założyłem europejskie wycieraczki, efekt: słaba widoczność w deszcz i w nocy światła innych samochodów widać jak rozmazane.

Opublikowano
CARLO można wiedzieć czemu odradzasz z anglika??

ja taką zamontowałem (z angola) wycieraczki zrobiły mikroskopijne rysy w prawo, których nie było widać. wyszły dopiero kiedy założyłem europejskie wycieraczki, efekt: słaba widoczność w deszcz i w nocy światła innych samochodów widać jak rozmazane.

a widzisz o tym nie pomyślałem :kox: Generalnie to chyba nie ma co oszczędzać paru złotych, lepiej kupić nówkę.

Opublikowano
  • Autor
napisz jak możesz ile płaciłeś za szybę

dobra jak juz zamontuje to dam znac jaka szybka i jakie pieniążki :)

Opublikowano

za pilkingtona z zielonym paskiem płaciłem 500zł z montażem

Opublikowano
  • Autor

łooo to nieźle ja się dowiadywałem w ZG to pilkington + wstawienie 680 chcieli

a gdzie zakładałeś ???

Opublikowano

za szybę zapłaciłem 430zł kupowałem w Pułtusku

Opublikowano

Nie kupuj pierwszej lepszej. Bierz pilkingtona chyba że szybko zamierzasz się pozbyć auta. Ja miałem w poprzednim aucie nordglass i po dwóch latach była już w kiepskim stanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.