Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi


zmieniarki z allegro z nowszym oprogramowaniem wyświetlają tytuły piosenek. Myślicie, że np. ta może mieć już taką funkcję?
CYFROWA ZMIENIARKA MP3 SD USB VW AUDI SEAT SKODA (5078133229) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Yatour nie.

Ponoć lepsze Denson już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co myślicie o tych opcjach? Wie ktoś, czy do nich też trzeba numerować te foldery CD1, CD2... ?

Do każdej trzeba numerować.



Poza tym w wątku znalazłem informacje, że zmieniarki z allegro z nowszym oprogramowaniem wyświetlają tytuły piosenek. Myślicie, że np. ta może mieć już taką funkcję?
CYFROWA ZMIENIARKA MP3 SD USB VW AUDI SEAT SKODA (5078133229) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Bzdura.

:arrow2:http://www.ycarlink.com/my_71/Support.htm

2.Does YATOUR support text display? like song name,Singer's name etc?
Re: YATOUR only supports text display on text capable models of Toyota/Lexus/BMW/NewMazda/JVC ranges now
Make sure your radio supports text display and make sure you have pressed text button on radio
Declaration: Text display(ID3 Tag display) is not guaranteed function of Yatour interface
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. A co myślicie o tych urządzeniach, które pokazałem? Kupić je np. zamiast Yatour?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz za dużo kasy, to możesz eksperymentować :P Ale cena ok. 40$ za jakiś chiński wynalazek vs ok. 250zł za sprawdzonego Yatoura z przejściówką , to bym się nie zastanawiał i brał Yatoura. Z resztą kupiłem i sobie chwalę, dźwięk jest super, wkurza tylko sortowanie plików w katalogach, niby po nazwach, ale nie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja szukam teraz do swojej audi do radia audi symphony 1 jaką kupić żeby działała dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i6061653012.htmlpowiedz mi bez zaglądania w tył radia nie wiadomo co potrzebne czy 8 pin czy 12 pin pomógł byś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Concert II brałem 20-pinową.

Zadzwoń do sprzedawcy to ci podpowie jaką wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze to.

W wielu samochodach 20-pinowy blok mini ISO stanowi jedną całość(czarna kostka) i nie daje się rozdzielić.
Do podłączenia np. zmieniarki CD lub subwoofera potrzebny jest rozdzielacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co żaden dzisiaj ze sprzedających nie odbiera a co najlepsze że u tego jest kosta 8 PIN i 20 PIN a u innych podają tylko 8 PIN napisałem do sprzedającego no i zapewne trzeba czekać na odpowiedź


czyli muszę czekać na odpowiedź od sprzedającego lub wyjąć swoje radio i zobaczyć co tam jest z tyłu tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wyjąć swoje radio i zobaczyć co tam jest z tyłu tak

Będzie szybciej bo ja się nie oriętuję jaką kostkę ma Symphony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg radio albo zamów z przejściówką,nie kosztuje zbyt wiele.Najwyżej odsprzedasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie a tu jest problem bo nie wiem jaka idzie do symphony 1

Jezu chłopie - Google nie boli to raz, a dwa - wyciągnij radio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...