Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie radyjko najlepsze


Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie mam zapytanie ;) (na prosbe kolegi)

Mianowicie jakie radyjko jest najlepsze do b7(pomijajac RNS) z tych modeli: SYMPHONY II, CONCERT CZY MOZE CHORUS? Nadmienie, ze kolega ma system BOSE. I jesli ktos jest na czasie z cenami tych radyjek ile kosztuja, bede wdzieczny. Jeszcze jedno pytanie ze zdjecia na allegro CONCERT i CHORUS wygladaja identycznie, wiec czym one tak naprawde sie roznia?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o concercie III i chorusie III czyli 2din. Chorus nie ma mp3. Lepiej w tych pieniądzach kup bns5.0 masz to samo co w concercie a dodatkowo prosta nawigację

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o concercie III i chorusie III czyli 2din. Chorus nie ma mp3. Lepiej w tych pieniądzach kup bns5.0 masz to samo co w concercie a dodatkowo prosta nawigację

Sent from my iPhone using Tapatalk

bns 5.0 nie gra tak jak concert-dużo słabiej, wręcz pierdzi a nie gra.przerabiałem concert II -> bns 5.0->rns-e i mogę powiedzieć ,że ten pierwszy grał najlepiej( wszystko na tej samej instalacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam CONCERT ładnie gra :wink: a nie pierdzi jak to kolega wyżej napisał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam CONCERT ładnie gra :wink: a nie pierdzi jak to kolega wyżej napisał :naughty:

:facepalm: czytanie ze zrozumieniem, napisałem ,że bns pierdzi-bo tak jest, ma słabą moc wyjściową i to jest powodem niskiej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...