Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE


Rekomendowane odpowiedzi

masz mnie w znajomych

mam Ciebie w znajomych

gdzies tam jest numer wyscigu jak mi go podasz to moze tak znajde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz mnie w znajomych

mam Ciebie w znajomych

gdzies tam jest numer wyscigu jak mi go podasz to moze tak znajde

Jak jesteś w społecznosci to na masz po lewej avatary znajomych, wejdz na mój avatat i wtedy dajesz na filizanke to Ci się musi na bank pojawić moj pokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja jeszcze mam imprezkę (w Buzza pykamy). Chyba nie dam rady dzisiaj.

Następnym razem bardzo chętnie! Można zrobić ankietę odnośnie toru i samochodu i wcześniej ogłosić, wtedy każdy będzie miał czas na przygotowanie się :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zacznę odkładać na PS3, mam szybkiego neta a nie mam z kim grać bo jednego frienda od GT zbanowałem kilka miechów temu, ja jednak preferuję Deep Forest ale miękkie opony to podstawa no i 0 systemów wspomagających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie sie gralo ..Pablo i Milczar .. dzieki.... koniecznie musze kupic mikrofon... jest ktos chetny na wtorek 01.02.2011 ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wielkie dzięki Ci którzy dziś byli i próbowali z nami powalczyć :>

Za pierwszym razem z tego jakie były problemy to osoby nie mogły wejść do mojego pokoju i się dołączyć, ponieważ jak się dowiedziałem muszą mieć mnie w znajomych bo bez tego nie dołączą się do pokoju, przypominam mój nick na psn PABLO-V12 a jeśli np ja nie będę mógł grać a resztą będzie chciała pośmigać to nie problem aby ktoś inny założył pokój także wszyscy z listy od nas z forum powysyłajcie sobie zaproszenia aby nie było w przyszłości takich problemów.

hhacek i milczar dzięki za późniejsze skillowanie, hhacek dajesz radę za kierą :kox: a milczar z torami musisz się zapoznać bo to podstawa :wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 00:44_________________________________________________

bardzo fajnie sie gralo ..Pablo i Milczar .. dzieki.... koniecznie musze kupic mikrofon... jest ktos chetny na wtorek 01.02.2011 ???????

No koniecznie musisz kupić, tak jak wspomniałem wcześniej ja kupiłem za groszę tą kamerkę, ktoś tam pytał na czacie jak ustawić tą kamerę chyba infinity, w ustawieniach akcesorii audio z tego co pamiętam :mysli:

A co do jutra to jak dobrze pójdzie to coś koło tej godziny co dzisiaj jak byśmy zagrali to może się wyrobie a jak nie to ktoś inny założy pokój :)

milczar fajnie się rozmawiało i kurwowało podczas wyścigu :polew:hhacek jakoś to zniósł :naughty: hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się grało mimo, że znałem chyba tylko 2 tory ;P Na jednym nawet dogoniłem hhacka na koniec :naughty: jak lataliśmy M3 bo na tym torze spędziłem trochę czasu robiąc sezonowy wyścig :tongue4: Polatam trochę w szybkiej grze na różnych torach różnymi furami i będzie zdecydowanie lepiej bo ja teraz robię karierę więc to zupełnie inna gra :wallbash:

Hhacek obowiązkowo musisz mieć mikrofon bo pisanie jest za wolne poza tym trzeba pokurwować razem a nie żebyś tylko słuchał ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też się piszę, a nick o ile dobrze pamiętam to OGr-PL ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też się piszę, a nick o ile dobrze pamiętam to OGr-PL ;-)

To znajdz mnie na psn i mi wyślij zaproszenie :wink4:

Ja Cię dopisuje do listy graczy :kox:

A więc mamy już 11 graczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pewnie to strasznie lamerskie pytanie ale kurde jak w tym GT5 w tej społeczności dodać znajomych ?

Wodzę w Społeczności ale tam nigdzie nie ma opcji dodania znajomego :/[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 18:42_________________________________________________Pablo wysłałem Ci zaproszenie ;-) a w grze Cię pewnie zobaczę jak potwierdzisz je ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no dawno nic się nie działo...

Odpaliłem ostatnio GT5, chciałem dokończyć wszystkie nierozegrane zawody i d*pa, błąd pliku, wszystko od początku... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem ostatnio GT5, chciałem dokończyć wszystkie nierozegrane zawody i pupa, błąd pliku, wszystko od początku... ;/

zawsze to wymówka do treningu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro wieczorem tzn. Niedziela godz. 21:00 pasuje :?:

Jak coś to powysyłam do większości pw i zrobimy listę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...