Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Na górze z przodu jest wycięcie.

Powinien tam wystawać metalowy "dzyndel".

a6192fa0494dbbb3c4e8dbda2176.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem lusterko z kamerką i w nim jest wtyczka 8 pinowa. Ja niestety mam teraz lusterko fotochrom z gniazdem 6 pinowymi nie mogę przepiąć na szybko lusterek. Podajcie mi proszę nr wtyczki 8 pinowej do gniazda od lusterka. Musze poprzepinać piny z wtyczki 6 pinoweej do 8 pinowe tylko nie wiem jaki numer ma właśnie tej wtyczki 8 pinowej.

Dobrze rozumuję, że teraz wypinam pin 3 z wtyczki i prowadzę z niego nowy kabel do gatawaya (pin 17) oraz dokładam kabel do pin 8 i ciągnę go do gatewaya (pin 7)? Oba kable splatam w warkocz.

Trudno będzie wypiąć kable z wtyczki 6 pinowego? jest jakiś sposób na nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie pasują? Są innego rodzaju? Jaki mają numer? Czyli teraz muszę obciąć kable, wlutowac nowe przewody z nowymi pinami i wpiac do wtyczki 8 pinowej? To podajcie numer pinów i wtyczki. Wtedy sobie na spokojnie przygotuję wszystko.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie pasują?

maja inny kształt :hi:

Są innego rodzaju? Jaki mają numer?

tu masz cały watek....razem ze szczegółami

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/193629-montaz-i-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom-2008-2012/?p=2674025#entry2674025

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie piny musze mieć żeby podłaczyć lusterko z gatewayem? piny o numerze 000 979 034 E wydają mi sie nie właściwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest nozliwosc ustawienia tego systemu tak zeby wlaczal sie automatycznie gdy wlaczaja sie xenony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

A szkoda, bo w autach z MQB można ustawić automatyczne uaktywnienie po zapłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde No szkoda bo lubię na tym jeździć ale niekiedy sie zapomni odrazu włączyć a powiedzcie mi bo chce zmienić manetki na poliftowe w a5 i mam takie z 8R0953568Q czy one bedą działać normalnie z tym systemem jak przerzucę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie będzie mi działać jak podłącze gatewaya i zakoduje wszystko ale nie ściągnę jeszcze CP? dzisiaj mam czas żeby to porobić a dopiero na poniedziałek jestem umówiony w ASO. Dlatego dopytuję czy jak dzisiaj to zrobię czy przez weekend będę mógł korzystać jakoś z auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś będziesz mógł. Działa to co jest wymagane przepisami do jazdy.

Ale zapomnij np. o klimie czy prędkościomierzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie podłączyłem i zakodowałem . Kodowania przyjął ale nie działa mi licznik, klima światło w środku i radio. Założyłem więc znów stary gateway, ale mam pytanie czy teraz w poniedziałek jak podepnę ten nowy to już nie będę musiał go ponownie kodować? Nic więcej nie będę musiał już robić prócz ściągnięcia CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie podłączyłem i zakodowałem . Kodowania przyjął ale nie działa mi licznik, klima światło w środku i radio. Założyłem więc znów stary gateway, ale mam pytanie czy teraz w poniedziałek jak podepnę ten nowy to już nie będę musiał go ponownie kodować? Nic więcej nie będę musiał już robić prócz ściągnięcia CP

Kodowanie spisz z obecnego, zmień gatka, ściągnij CP, zakoduj i wszystko bedzie hulać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , czy to lustro obsłuzy HBA ? Nie ma go na liscie na początku posta, ale wygląda że ma wszystko co trzeba i jest z przedlifta.

8k0857511f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , czy to lustro obsłuzy HBA ? Nie ma go na liscie na początku posta, ale wygląda że ma wszystko co trzeba i jest z przedlifta.

8k0857511f

WG ETKI jest tylko i wyłacznie z A8 D4

A czy bedzie komunikacja z nim to nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też go w ETCE nie widziałem w B8, ale co ono może mieć innego niz lustra z B8? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też go w ETCE nie widziałem w B8, ale co ono może mieć innego niz lustra z B8? :eusathink:

moze miec inne oprogramowanie

przykładowo sprawdzałem z Q7 czy A3 to brak komunikacji

Bierz na testy ....to sie dowiemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...