Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1992 Ur-S4 2.2 20vT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
z ciekawości spojrzałem co piszą o tych oponach i znalazłem takie info, które może Cię zainteresować z uwagi na wersję opon SUV

Opona Vredestein Ultrac SUV Sessanta 255/55R18 109 Y XL - Opony.com.pl

nie ma w 295/35/21 :wink:

nie wiedzialem ze asymetryczne maja odwrocony bieznik miedzy kolami.

mialem kiedys zimowe pirelle asimetricoale nie pamietam tego odwrocenia.

Opublikowano

Jak za rozmiar o ktorym piszecie 295/35/21 to dobrą cene ma ta guma. :-)

Opublikowano
Jak za rozmiar o ktorym piszecie 295/35/21 to dobrą cene ma ta guma. :-)

mniej wiecej od tylu się zaczynają te rozmiary. od ok. 1,1 w zależności od sklepu i oczywiście producenta/modelu.

Opublikowano

Makki looknąlem w Twoje filmy tej S4 i widze że ma taki rozkład masy, że co start to spojler przedni do wymiany :decayed:

Opublikowano
Moje muzeum ma sie dobrze i juz jest w domu w Norwegii. Trasa od okolic Oslo w moje strony - droga E134 - leci sie cudownie takim autem.

Ladna pogoda i maly ruch wiec lewy pas byl moj :wink:

http://www.haukelivegen.net/images/stories/kart_haukelivegen_800.jpg

Laduje 2 bary, zawieszenie i heble porobione a zlota Hayaba trzyma naprawde bardzo dobrze! :banan:

Przed odjazdem udalo sie poprawic :facepalm: klime i w koncu wymienilem sprezarke na nowszy model, lacznie z przewodami i rurami. Mozna powiedziec ze klima jest jak nowa :decayed:

Zapomnialem nowej atrapy z czarna ramka i czarnymi znaczkami :(

Po przekroczeniu granicy S4 przeszla norweski przeglad techniczny i dostalem papierki na kolejne 2 lata :banan:

Kolejne etapy to calosciowe prucie srodka i pranie od gory do dolu z zabezpieczeniem wszystkiego jak leci i przykazuje szkola detailingu.

Lekka korekta z zewnatrz bo juz patrzec na nia nie moge. Kazdy panel ma inny odcien a rysy sa wszedzie. Rdza narazie tak jak jest pozostaje, bo blacha bedzie robiona na koncu po ukonczeniu prac z silnikiem. A to troche potrwa, chyba :grin:, bo narazie tylko 300KM i jest malo...:doh:

Troche zdjec zeby za nudno nie bylo :naughty:

http://images10.fotosik.pl/2117/bfecf8905ddf39f6.jpg

http://images10.fotosik.pl/2117/6f5ddd2de1a2b1ec.jpg

http://images10.fotosik.pl/2117/1a3eaac3f504c9a7.jpg

http://images10.fotosik.pl/2117/adf04d8b4e602d16.jpg

http://images10.fotosik.pl/2117/e4e7b3626564847f.jpg

http://images10.fotosik.pl/2117/bd7505b4ffddc284.jpg

http://images10.fotosik.pl/2117/93acf9ea02ba7687.jpg

http://images10.fotosik.pl/2117/1c7d23ec6ab4d7b7.jpg

Na koniec taki tam parking pod domem u jednego Pana, ktory calkiem dobrze zna sie na Audi Sport :slina:

Taki to pozyje :grin:

http://images10.fotosik.pl/2117/a04a936dfd7e477c.jpg

niejest to czasem w okolicach kedzierzyna??:wink:

Opublikowano

Jest w okolicach Kędzierzyna - dokładnie w Biedrzychowicach koło Głogówka.

Opublikowano

Makki szukam czegos do czarnych listew wokol szyb.czym ty je traktowales u siebie?Myslsjem o Swissvax Nano Express

.nie wiesz czy da rade go tez nakladac na wosk ?

Opublikowano

Turdzi, da rade ;-)

A jesli na listwy chcesz cos innego/dodatkowego z SV to weź Pneu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Opublikowano

Zdjęcia się nie ładują na aukcji.

Opublikowano

U mnie się ładują - może sprawdź w innej przeglądarce.

Opublikowano

ale stan to chyba ewenement w europie 205 GTI to gatunek na wymarciu

Opublikowano

EOT 1.6 GTi to nie GTi sensu stricte, 1.9 to było GTi, mam takiego pod blokiem ale zlekka zmęczonego :whistling:

Opublikowano

dokładnie i kucyków jednak trochę więcej..

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

straszna cisza w temacie :whistling:

Opublikowano

Makki oglnie sie zdematerializowal wszedzie.........

Opublikowano
Makki oglnie sie zdematerializowal wszedzie.........

ja też go na innych forach, na których się mijaliśmy nie widziałem od dawna

Opublikowano

gadałem z nim jakiś czas temu, nie ma czasu na hobby, ma ważniejsze sprawy do ogarnięcia

Opublikowano
  • Autor

S4 narazie zimuje.. Zbieram graty na kontynuacje projektu po zimie. Najpierw bedzie setup RS2 a pozniej blacharka. Niektore czesci sa nie do dostania i jest maly problem ale jakos daje rade po malu..

EVO stoi w PL i jak narazie bedzie ok 450km i 570Nm ;) Zakupilem nowe hamulce i zrobilem remont skrzyni. Na szczescie 3 tarczowe sprzeglo Carbonetic jest w dobrym stanie..

Przygotowuje sie takze do drugiej operacji kolana :( i remontuje nowo zakupiony dom..

Z powodu remontu, zakupow w PL i rozkrecania po malu firmy kupilem Sprintera z 2001 roku ktorym sie teraz bujam :)

Jakbym nie zrobil mu korekty to nie byl bym soba :facepalm:

4da2226f3a96a9c5.jpg

c2f322b3c58db222.jpg

d653fae6b0a0ef1e.jpg

bade3453f357c866.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.