Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Duży wyciek jakiegoś płynu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie tam gdzie pasażer ma nogi, ten z przodu. Kapie sobie jakiś płyn i nie wiem co to za płyn i skąd... Na pewno nie olej, benzyna też to nie jest, a także nie płyn chłodniczy... Bezbarwny i bezzapachowy... Patrzyłem przez komorę silnika i nic nie dostrzegłam...

Czy ktoś wie co to może być :?:

Opublikowano

moze myles samochod, i masz nieszczelna obudowe ECU? :mysli:

ew. moze to byc efekt skraplajacej sie pary wodnej na wymienniku klimatyzacji.

plyny w aucie to paliwo, olej, plyn chlodzacy, hydrauliczny, hamulcowy, oraz czynnik chlodniczy klimatyzacji, ktory gdy wydobywa sie z ukladu zamienia sie natychmiast w gaz.

Opublikowano
  • Autor

Auto myłem w czwartek... Jeżeli to ma coś wspólnego z klimą to co wówczas, nie używać jej dopóki usterki nie usunę :?:

Opublikowano

bezbarwny i bezzapachowy na pewno woda, masz gdzieś nieszczelność, nie miałeś tego wcześniej ??

Opublikowano

Może masz zatkany odpływ,

sprawdz wszystkie płyny,w chłodnicy przede wszystkim.

i sprawdz czy to się dzieje jak klima chodzi???? jeśli tak to zatkany odpływ,a jak po myciu to nieszczelność :)

tak myślę

Opublikowano

pewnie uszkodzony jest zawor odplywu ew. zapchany odplyw skondensowanej wody z klimy. woda ktora sie zbiera jest czysciutka, jednak stwarza niebezpieczenstwo rozwoju plesni na tapicerce trudnej do usuniecia.

zawor znajduje sie po stronie pasazera lekko ponizej i za schowkiem.

Opublikowano

a może to po prostu woda, która dostała się przez gniazdo filtra przeciwpyłkowego

i kapie na nogi pasażera

słyszałem że niektórzy chcąc odgrzybić kanały nawiewów i parownik, wyjmują filtr kabinowy

i psiukają całą zawartość środka odgrzybiającego w gniazdo filtra :no: , a potem kapie...

Opublikowano
  • Autor

Nie dopisałem że pod autem kapie :gupek2: Byłem koło 21.00 zobaczyć co się dzieje, a tam sucho :blink: Pewnie jakbym auta nie obszedł wcześniej to bym o niczym nie wiedział... Zrobiłem nawet foto, ale coś z fotosikiem dogadać się dzisiaj nie mogę...

Płyny sprawdzałem, wszystkie w normie, a kapie na pewno jak klima chodzi, bo teraz cały czas jest włączona :decayed:

bezbarwny i bezzapachowy na pewno woda, masz gdzieś nieszczelność, nie miałeś tego wcześniej ??

Nic nie zauważyłem wcześniej...

[br]Dopisany: 13 Maj 2008, 23:25 _________________________________________________cfa5f4dbe45d70f6.jpg

Opublikowano

woda z klimy

Opublikowano

no przeciez ze tak to woda z klimy tak ma byc i koniec gorzej jak by nie leciala

Opublikowano

Dokładnie tam gdzie pasażer ma nogi, ten z przodu. Kapie sobie jakiś płyn i nie wiem co to za płyn i skąd...

w koncu kapie do srodka kabiny czy na zewnatrz pojazdu???

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tam gdzie pasażer ma nogi, ten z przodu. Kapie sobie jakiś płyn i nie wiem co to za płyn i skąd...

w koncu kapie do srodka kabiny czy na zewnatrz pojazdu???

Tak jak na zdjęciu, a jest to w miejscu gdzie pasażer ma nogi, tylko że pod autem :)

Sorki, źle się wyraziłem i trochę zamieszałem :gupek2:

Opublikowano

kazdy panikuje za pierwszym razem a to po prostu skrapla sie woda na klimatyzacji:)

nie zagladaj tam idz na piwo i bedzie dobrze:D:D:D

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Wszystkim za pomoc :notworthy:

Teraz już spokojnie mogę iść na piwo :naughty:

Problem się wyjaśnił, wątek można już chyba zamknąć :th:

Opublikowano

Jarko za dużo tego piwka :)

Opublikowano

przeczytalem i spadlem z krzesla ... :polew:

zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.