Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Duży wyciek jakiegoś płynu


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tam gdzie pasażer ma nogi, ten z przodu. Kapie sobie jakiś płyn i nie wiem co to za płyn i skąd... Na pewno nie olej, benzyna też to nie jest, a także nie płyn chłodniczy... Bezbarwny i bezzapachowy... Patrzyłem przez komorę silnika i nic nie dostrzegłam...

Czy ktoś wie co to może być :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze myles samochod, i masz nieszczelna obudowe ECU? :mysli:

ew. moze to byc efekt skraplajacej sie pary wodnej na wymienniku klimatyzacji.

plyny w aucie to paliwo, olej, plyn chlodzacy, hydrauliczny, hamulcowy, oraz czynnik chlodniczy klimatyzacji, ktory gdy wydobywa sie z ukladu zamienia sie natychmiast w gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto myłem w czwartek... Jeżeli to ma coś wspólnego z klimą to co wówczas, nie używać jej dopóki usterki nie usunę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezbarwny i bezzapachowy na pewno woda, masz gdzieś nieszczelność, nie miałeś tego wcześniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz zatkany odpływ,

sprawdz wszystkie płyny,w chłodnicy przede wszystkim.

i sprawdz czy to się dzieje jak klima chodzi???? jeśli tak to zatkany odpływ,a jak po myciu to nieszczelność :)

tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie uszkodzony jest zawor odplywu ew. zapchany odplyw skondensowanej wody z klimy. woda ktora sie zbiera jest czysciutka, jednak stwarza niebezpieczenstwo rozwoju plesni na tapicerce trudnej do usuniecia.

zawor znajduje sie po stronie pasazera lekko ponizej i za schowkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to po prostu woda, która dostała się przez gniazdo filtra przeciwpyłkowego

i kapie na nogi pasażera

słyszałem że niektórzy chcąc odgrzybić kanały nawiewów i parownik, wyjmują filtr kabinowy

i psiukają całą zawartość środka odgrzybiającego w gniazdo filtra :no: , a potem kapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dopisałem że pod autem kapie :gupek2: Byłem koło 21.00 zobaczyć co się dzieje, a tam sucho :blink: Pewnie jakbym auta nie obszedł wcześniej to bym o niczym nie wiedział... Zrobiłem nawet foto, ale coś z fotosikiem dogadać się dzisiaj nie mogę...

Płyny sprawdzałem, wszystkie w normie, a kapie na pewno jak klima chodzi, bo teraz cały czas jest włączona :decayed:

bezbarwny i bezzapachowy na pewno woda, masz gdzieś nieszczelność, nie miałeś tego wcześniej ??

Nic nie zauważyłem wcześniej...

[br]Dopisany: 13 Maj 2008, 23:25 _________________________________________________cfa5f4dbe45d70f6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tam gdzie pasażer ma nogi, ten z przodu. Kapie sobie jakiś płyn i nie wiem co to za płyn i skąd...

w koncu kapie do srodka kabiny czy na zewnatrz pojazdu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tam gdzie pasażer ma nogi, ten z przodu. Kapie sobie jakiś płyn i nie wiem co to za płyn i skąd...

w koncu kapie do srodka kabiny czy na zewnatrz pojazdu???

Tak jak na zdjęciu, a jest to w miejscu gdzie pasażer ma nogi, tylko że pod autem :)

Sorki, źle się wyraziłem i trochę zamieszałem :gupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za pomoc :notworthy:

Teraz już spokojnie mogę iść na piwo :naughty:

Problem się wyjaśnił, wątek można już chyba zamknąć :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem i spadlem z krzesla ... :polew:

zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...