Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

Wysokie oceny :whistling:

Forza Horizon for Xbox 360 Reviews, Ratings, Credits, and More - Metacritic

Tutaj 40 minutowy filmik z grania:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WELCOME TO THE WORLD OF FORZA HORIZON

Od tych słów mogę zacząć z krótką recenzją gdy wczoraj jak się pojawiła pełna Polska wersja (napisy+dubbing) zasiadłem by przetestować nastawiony na dobry w miarę tytuł i wydawało się że z 15-30 minut mi wystarczy ale się cholernie myliłem bo ten tytuł mnie pochłonął na ponad 3h i skończyłem o 2:30 nad ranem:facepalm:

Czemu w ogóle to piszę:question:

Bo dawno żadna gra z uśmiechem na twarzy nie wywołała na mnie takiego wielkiego wrażenia tym bardziej samochodówka :kox:

Po kolei:

Pierwsze co się rzuca w oczy to ogrom wielkiej przestrzeni mapy, możemy dosłownie wszędzie jeździć, piękne krajobrazy i to nie jest żaden render postawiony w oddali tylko normalnie się zbliżający punkt jak kanion colorado itd, samo info w opcjach które mówi że jest ponad 200 ukrytych skrótów/przejazdów pokazuje z jak wielką mapą mamy do czynienia.

Drugie co mnie uderzyło to ścieżka dźwiękowa, kawałki znanych wykonawców jak Avici feat. FLO Rida - Good Feeling, Chemical Brothers czy kawałek promujący słuchawki Beats Audio Dr. Dre które możemy słuchać w kilku stacjach radiowych jakie mamy w aucie.

Najlepsze że wszystko wygląda jak byśmy byli w środku filmu "szybcy i wściekli" co chwile jakieś komunikaty od laski która organizuje tą imprezę wyścigów, w centrum mamy różne warsztaty typu tuning auta w którym jakiś starszy gość mówi co i jak, możemy większość elementów auta modyfikować technicznie jak i wizualnie, tak samo jest lakiernia gdzie możemy się bawić w różne kolory bądź wzory do podkładu, w innym punkcie umawiamy się na różne wyścigi ale od tego jakiego koloru mam opaskę kwalifikuję nas do wyższych lub niższych wyścigów.

Ja oczywiście za zarobioną kasę od razu kupiłem RS4 B7 w sedanie i detale auta są bardzo dobre, oryginalny dźwięk V8ki konsola w środku robi wrażenie a jak się robi noc to poświata ksenonu daje w oczy :)

Oczywiście pełna licencja super furaczy typu Ferrari, Lambo (Aventador:kox:). jak również z tego roku nowe perełki typu Mercedes C63 AMG Black Series czy mój ukochany Nissan GT-R Black Edition 2012, zabrakło natomiast Porsche jak chociażby w GT5 i dlatego jest znany już RUF.

Jest dużo różnych wyzwań za które sponsorzy mogą dobrze zapłacić lub podarować fajne bryki.

Jeśli chodzi o model jazdy to wiadomo można ustawić pod siebie ale jednak czuć że nie jest taki realistyczny jak w Forza 4 lub GT5 ale to są jednak troszkę inne tytuły więc nie możemy się do tego przyczepiać.

KLIMAT imprezy, wypaśnych fur i fajnych dupeczek robi robotę w "Horajzonie" :kox:

Podsumowując po pierwszym "strzale" daję 9+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, dzieki za recke, juz wiem, ze nie zmarnowalem prawie 3 stowek na kolekcjonerke... w dodatku dostane fury na start za lojalnosc wobec forzy (czyli save'y z FM3 i FM4):kox:

slepy, to dawaj gamertaga i kupuj GOLD'a (3 m-ce za 4 dyszki), i pogramy online :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, dzieki za recke, juz wiem, ze nie zmarnowalem prawie 3 stowek na kolekcjonerke... w dodatku dostane fury na start za lojalnosc wobec forzy (czyli save'y z FM3 i FM4):kox:

slepy, to dawaj gamertaga i kupuj GOLD'a (3 m-ce za 4 dyszki), i pogramy online :wink:

przyjdzie konsola, kupię gre i bedziemy myśleć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, dzieki za recke, juz wiem, ze nie zmarnowalem prawie 3 stowek na kolekcjonerke... w dodatku dostane fury na start za lojalnosc wobec forzy (czyli save'y z FM3 i FM4):kox:

Spox :wink:

Będziecie mieć wszyscy to spróbuję podłączyć się do neta i może dołączę do was :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dalej cisnąć w RE6 a tu znów w nocy cisnąłem w Forze, tym razem zwiedzałem krajobrazy całej mapy ale i tak nie zdążyłem wszędzie objechać :polew:

Tama w Colorado miażdży :kox:

Jak by nie laska która mówi komendy od nawigacji (podobny głos laski od TomTom'a) to bym się zgubił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Porsche i jego braku - to dziwna polityka... bo w FM4 wyszedl DLC z cala paleta Prosiakow :kwasny:

Czuje, ze w Horizonie moze byc podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co się pojawił SLS Cabrio i już go zapodali do reklamy :kox:

Doszła nowa opcja wyzywania na pojedynek, podjeżdżamy na tyły wybranej furmanki spotkanej na drodze, pojawia się komenda i aktywujemy krzyżykiem, wówczas mamy na gps'ie wyznaczony odcinek, kto dojedzie do mety zgarnia kasę która jest wcześniej pokazana, raz moim RS4 trochę już zmodyfikowanym przykozaczyłem do Aston Martina DB9 to zdeka mi trochę odjechał i przegrałem 5 kafli :decayed:

Nawet jeżdżą A4 B6 w avancie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhhh... jakbym wybral odbior osobisty w Ultimie, a nie kuriera, to mialbym juz dzis na wieczor Horizona :kwasny:

---------- Post dopisany 25-10-2012 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2012 at 17:33 ----------

no i lezy przede fajne czarne pudeleczko... :naughty:

Reniu, where the f*ck are you ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...