Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa szyba od strony pasażera Audi A4 B6.Proszę o pomoc


cristo81

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj Kupiłem Audi A4 B6 i Nie działa mi el.szyba od strony pasażeraTzn elektryka działa lecz szyba się nie opuszcza i słychać chrobotanie jakby piasek tarł o szybę problem jest mechaniczny możliwe że linki nawijają się na siebie, spadła z rolki ,nie wiem,proszę o pomoc.Co to może być i czy samemu można ściągnąć boczek bez uszkadzania innych elementów ​?? ,Pozdrawiam cristo81 .Proszę o szybką odpowiedź .;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak musisz rozebrac, kup sobie spnki do drzwi bo jak rozbierzesz to napewno sie jakies polamia wykrec silniczek i wtedy zobaczysz co jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

to chyba jedna ze standardowych przypadłości B6-tek. Miałem u siebie to samo.... Takie same objawy. Nie pamiętam jak to wyglądało dokładnie, ale jakiś plastyk się wyrobił, linka spadła tam gdzie nie trzeba i siała spustoszenie przy każdym nawiajaniu.

Poszukaj, na forum masz sporo wątków na ten temat. Znajdziesz też instrukcję jak ściągnąć boczek tak żeby nic nie popsuć. Tak jak kolega wyżej pisze, kup kilka spinek i do roboty.

Ja miałem mało czasu, więc żeby nie rozbierać tego dwa razy od razu kupiłem ori mechanizm w ASO i się nie pomyliłem bo mój był do wymiany. Są też zamienniki i ludzie sobie chwalą.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...