Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdziera oponę


enusssss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otoz mam problem ze zdziera mi tylko prawa przednia opone i tylko po zewnetrznej stronie oO co jest dla mnie dziwne bo gdyby zbieznosc byla zla to by zdzieralo pozewnetrznej dwie opony lewa i prawa. a tu tylko prawa i po zew. Sprowadzilem ostatnio autko i wachace wszystkie byly wymieniane w niemczech, jezdzila doktorka to mam nadzieje ze sa to jakies lepsze lemfordera. Jezdzi prosto i hamuje prosto. Dodam ze na kierownicy na zgaszonym jak krece lekko lewo-prawo to stuka cos kiedy daje w prawo. Drazki kierownicze sprawdzalem sa ok. miesiac temu naprzegladzie na trzepaku tez nic nie wykazalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzepaku to mozesz sobie dywan wytrzepać.

Nie ma to jak spr luzy na podnośniku...

I zbierznosc tez do sprawdzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez unies koło do góry i zobacz czy luzy nie ma na makpersonie moze tego jest wina masz zły kont koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otoz mam problem ze zdziera mi tylko prawa przednia opone i tylko po zewnetrznej stronie oO co jest dla mnie dziwne bo gdyby zbieznosc byla zla to by zdzieralo pozewnetrznej dwie opony lewa i prawa. a tu tylko prawa i po zew. Sprowadzilem ostatnio autko i wachace wszystkie byly wymieniane w niemczech, jezdzila doktorka to mam nadzieje ze sa to jakies lepsze lemfordera. Jezdzi prosto i hamuje prosto. Dodam ze na kierownicy na zgaszonym jak krece lekko lewo-prawo to stuka cos kiedy daje w prawo. Drazki kierownicze sprawdzalem sa ok. miesiac temu naprzegladzie na trzepaku tez nic nie wykazalo.

chopie lecisz po kolei z kazdym elementem zawieszenia po tej stronie i znajdziesz winowajce

a trzepakiem to sobie mozna dywan faktycznie wytrzepac :decayed:

jeszcze lepiej gdybys znal jakiegos ziomka na stacji diagnostycznej i byscie po malucku kazdy z elementow przeswietlili,tym bardziej ze na szarpakach to nie tak samo jak z brecha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu umów sie na ustawienie zbierzności, bo wcale nie musi tak być że jak przestawiona to dwie opony wyjada:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi ma racje, przestawione minimalnie na jednej końcówce jak będzie to nie będzie czuc a bedzie darło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zbieznosc narazie nie mialem czasu bo rozrzad zrobilem, ale zauwazylem podczas robienia ze po przeciwnej stronie tego zdzieranego kola sa luzy na tym Malym wachaczu w ksztalcie pułkola, chodzi mi o ten male ujstrojstwo co jest przykrecone do stabilizatora. W dodatku nie wiem czy to tak moze byc czy juz wachacze gorne odmawiaja posluszenstwam, nie wyczulem luzow ale moge je przekrecic lekko na oko 5-10stopni w lewo i prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechalem na zbieznosc, facet powiedzial ze nie jest tak jak w ksiazkach i ustawil bo bylo zle ustawione o trzy"oczka" jakby to nazwac... ponoc ustawil i juz ma byc dobrze, ale dalej slysze piski na rondzie. moze to wina zimowego ogumienia? nie wiem czy dalej zdziera czy piszyczy tylko dlatego ze zimowe. oponki to good year ultra grip, wjecha jeszcze na trzepaki rpzed tym i tez nic nie wykazalo:x nie wiem czego sie czepic nie wiem cyz piszczy bo zimowe czy piszczy i zdziera bo nie ma zbieznosci:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak piszczy tylko w jedna strone jak skręcasz to jeszcze cos ze zbierznością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...