Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o zprawdzenie logów


smol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po prosze o sprawdzenie logow sielnik 1.8t AEB 99r mianowicie chodzi mi ze to auto nie ma mocy takiej jak miał jak ja kupiłem

Grupy: 003,020,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 001,002,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 031,033,034 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 031,034,115 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się dzieje z autem czy po prostu źle robiłeś te logi? Powinieneś na 3 biegu od około 1500 obr/min do 6200 obr/min jechać z nogą w podłodze a u Ciebie widać jakbyś odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% masz AEB ???? bo chyba nie

sonde robi sie statycznie a nie dynamicznie

i zrób te logi po ludzku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie o tym pisze

to jest ANB albo APU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robiłeś tak, 1500obr i but w podłogę? Wg tego masz patrząc na obroty but a potem odpuszczasz, potem znowu but. Jak je robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie tak nie zrobiłem stop a wiec uda sie cos opowiedziec o tych logach ?:)

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Napisze ktos Po prosze o pomoc co i jak z tymi logami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja fachowcem nie jestem ale właśnie robiłem u siebie i pytałem się Gregora, powiedział mi kilka rzeczy, wg Twoich logów na 2 i 3 cylindrze trochę Ci cofa zapłony, powinno być tak jak masz na 1 i 4 czyli same zera, jednak masz małe wartości to myślę że ok. Ja miałem wyższe i po wymianie świec poprawiło się. Przepływka ładnie daje. Masz 150KM czy więcej? Coś dłubane było w aucie? Resztę niech Ci fachowcy podpowiedzą. Coś Ci się dzieje że robiłeś logi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem logi bo wydaj mi sie ze jest słabe to 150 koni seria nic nie było robione .swiece mam do wymiany sa w czarnej sadzy i troszke od góry podlane oleje uszczelka do wymiany bedzie zrobione ... 2i3 cylider czyli świece ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wiedziałem to Ci podpowiedziałem, na reszcie to się nie znam. Może masz jakąś nieszczelność w układzie i dlatego. Mi kolega podłączył powietrze sprężone pod turbo i sprawdził cały układ ale dokładnie nie odpowiem Ci co i jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to nieszczelność nie wyjdzie Ci w logach, tylko i wyłącznie sprawdzając to mechanicznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okok to sie zrobi tak jak piszesz ale teraz niech sie ktos wypowie z tymi logami czy jest wszystko ok

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

Jest ktos w stanie napisac cos o tych logach

---------- Post dopisany 11-06-2012 at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2012 at 18:59 ----------

Nikt nie powie o cochodzi z tymi logami czy wszystko jest ok czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...