Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
chce nas dogonic :D

dogonić ? :no4:przegonić :grin:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
miał dobry początek

I tu masz racje

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

chce nas dogonic :D

dogonić ? :no4:przegonić :grin:

jakie to wszystko sie zrobilo pyskate :decayed:

:wink:

Opublikowano
  • Autor
miał dobry początek

I tu masz racje

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

chce nas dogonic :D

dogonić ? :no4:przegonić :grin:

jakie to wszystko sie zrobilo pyskate :decayed:

:wink:

:pali::boobs::wink:

Opublikowano

A ja cały czas czekam no końcowy mod z gtb17 :) wnętrze, wnętrze spoko, można sobie odpicować, bardzo ładnie masz bo wszystko oryginalne.

Opublikowano
  • Autor

gtb będzie najprawdopodobniej na wiosnę dopiero strojone :wink:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

chyba że się coś zmieni, będzie niespodziewany przypływ gotówki czy coś :decayed:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

no Józek fura się robi :kox:

na wiosnę s-line :kox: przez zimę dopracuje wnętrze :decayed:

Józek tylko nie kolejny s-line...pomyśl nad czymś innym :naughty:

miał być pakiet eSSS ale gdzie taki pakiet pchać do ropniaka :decayed:

ogólnie na forum jest sporo s-line a w rzeczywistości nie ma ich wcale tak dużo :wink:

Opublikowano

no to przywal sobie pakiet HOFELE i bedziesz jako jedyny :D

a mi osobiscie on sie bardzo podoba :)

Opublikowano
  • Autor

wklej jakąś fotkę :wink:

Opublikowano

Dlatego u mnie zostaje seria :naughty: teraz :decayed:

Opublikowano

wlaz na google i wpisz sobie "a4 b6 hofele" i daj grafike :slina:

Opublikowano
  • Autor

Paweł nie jest zły ale to nie to :decayed:

Opublikowano
Paweł nie jest zły ale to nie to :decayed:

ja to widzialem na zywo zmienil bys zdanie jak bys zobaczyl:slina:

Opublikowano
  • Autor

na żywo nie miałem okazji zobaczyć :decayed:

Opublikowano

S line jest najlepszą opcja dla B6 ewentualnie dużą z eski. Ale przy kolorze Józka s line też będzie miazga. :kox:

Opublikowano
  • Autor

zdjęcia takie bez szału ale fajnie uwidaczniają kolor :decayed:

dsc01627q.jpg

dsc01628vk.jpg

Opublikowano

Lubię niebieski. :decayed::wink:

BTW Bokiem wleciałeś na tą mini sesję? :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Lubię niebieski. :decayed::wink:

BTW Bokiem wleciałeś na tą mini sesję? :whistling:

Twój też jest piękny:jerk:

fajne miejsce na sesje ale musi być odpowiedni sprzęt i pogoda :decayed: oczywiście auto nie na stali :facepalm:

Opublikowano

Płyn od wspomagania Ci tak za***rdala z chłodniczki? Czy zsikała się z wrażenia, że kolejne foty jej cykasz? :decayed:

Opublikowano
Lubię niebieski. :decayed::wink:

BTW Bokiem wleciałeś na tą mini sesję? :whistling:

Twój też jest piękny:jerk:

fajne miejsce na sesje ale musi być odpowiedni sprzęt i pogoda :decayed: oczywiście auto nie na stali :facepalm:

:hi: Niebieski ma to coś.:kox::naughty: P.S. stali nie widać.:wink:
Opublikowano
  • Autor
:polew: prędzej to drugie :decayed: a tek serio płyn do spryskiwaczy to był :wink:
Opublikowano

Lotnisko w Borsku ?:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.