Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Naturalnie :wink:

Lubię niebieski. :decayed: :wink:

BTW Bokiem wleciałeś na tą mini sesję? :whistling:

Twój też jest piękny:jerk:

fajne miejsce na sesje ale musi być odpowiedni sprzęt i pogoda :decayed: oczywiście auto nie na stali :facepalm:

:hi: Niebieski ma to coś.:kox::naughty: P.S. stali nie widać.:wink:

na początku nie byłem przekonany, teraz jestem zachwycony:jerk:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaraz się zesikam :decayed::jerk:

Opublikowano
Zaraz się zesikam :decayed::jerk:

Jak jozka a4 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Zaraz się zesikam :decayed::jerk:

a to niby czemu ? :decayed:

Opublikowano

Z wrażenia :decayed:

Opublikowano
Zaraz się zesikam :decayed::jerk:

a to niby czemu ? :decayed:

Karol wyjaśnił :decayed: Jak widzę ten niebieski w B6 to dostaję eyegasmu:grin:

Opublikowano
  • Autor

img7380ep.jpg

img7385ds.jpg

img7364j.jpg

kupiłem sobie aparat :decayed: dopiero się uczę więc proszę o wyrozumiałość :wink: fajnie ten carbon wygląda wieczorem :decayed:

Opublikowano

Józiek zajebistą masz furę :)

Opublikowano

Prawy boczek Ci nie spasował zbytnio :whistling: no chyba, że tak jest w B6, to :doh:

Opublikowano

fajne foty. Oj kusi ten carbon mnie kusi...

BTW zadbaj o recarosy bo widać, że struktura skóry jest już zmęczona, jakby nie dostawała odżywki od długiego czasu

Opublikowano
  • Autor
fajne foty. Oj kusi ten carbon mnie kusi...

BTW zadbaj o recarosy bo widać, że struktura skóry jest już zmęczona, jakby nie dostawała odżywki od długiego czasu

a masz coś dobrego do skóry ?

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Józiek zajebistą masz furę :)

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

turzol ja leciałem skórę czymś taki jedynie

Meguiars Gold Class Leather Conditioner SKLEP WWA (2739866401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
Prawy boczek Ci nie spasował zbytnio :whistling: no chyba, że tak jest w B6, to :doh:

Bity byl na bank;D:polew:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, pewnie zamówi jak wpadnie mi grosz jakiś :decayed:

Prawy boczek Ci nie spasował zbytnio :whistling: no chyba, że tak jest w B6, to :doh:

Bity byl na bank;D

żeby to tylko z jednej strony :przebiegly::polew:

Opublikowano

tez uzywam w aucie do czarnej skory gt11 i gt12 i jestem zadowolony ale w domu do jasnej uzywalem Autoglym leather cleaner i turtlewax conditioner efekt teki sam jak w linku z gliptone...

Opublikowano
  • Autor

Dropsone :thumbup1:

img7432z.jpg

img7452r.jpg

Opublikowano

o kuffa, ale kox... jak bede w BDG to musisz sie zjawic!

Opublikowano
  • Autor

postaram się być, zrobimy kolejnego MEGA spota :kox:

Opublikowano

trzeba cos pomyslec jak sie cieplej zrobi i letni setup spowrotem zawita :)

Opublikowano

dzisiaj Józek jezdziełm taką jak Twoja. 213tys przebiegu i kierownia już ma dziury, a fotel kierowcy ma naszytą łatę w eleganckim odcieniu upodabniającym się do ori:facepalm::polew:

PS.

213 razy 2 pomnożone przez 2:kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.