Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko Gliptone, czyscilem nim biala skore i naprawde widac roznice:thumbup1:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tez bylem batdzo zadowolony z gt11 i gt12

Opublikowano
  • Autor

KOMPLET LISTEW PROGOWYCH AUDI A4 B6 B7 S-LINE (2937201612) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chyba trochę drogo co ? :eusathink: dzwoniłem do gościa to tylko wysyłkę może dorzucić w cenie bo niby ideał :decayed: nic więcej nie spuści:kwasny:

Opublikowano

Józek kilka miesięcy piszesz o listwach z B6 więc jak teraz ktoś ma i podobno igła to bierz bo przecież tych listewek nie ma tak dużo jak z B7 :facepalm:

Opublikowano

chyba kupil,bo juz nie ma,Jozek tyle czekania,ale chyba sie oplacalo:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
chyba kupil,bo juz nie ma,Jozek tyle czekania,ale chyba sie oplacalo:thumbup1:

przyszedłem z roboty i już nie było :facepalm:

Opublikowano

To się wkor....es

Opublikowano
  • Autor

Trochę tak, będę szukał dalej :wink:

Opublikowano
Trochę tak, będę szukał dalej :wink:

tylko nie zapomnij przed zakupem wrzucić tu linka, może jeszcze ktoś szuka:dziura:

:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Trochę tak, będę szukał dalej :wink:

tylko nie zapomnij przed zakupem wrzucić tu linka, może jeszcze ktoś szuka:dziura:

:wink:

masz rację :decayed:

---------- Post dopisany 18-01-2013 at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 13:58 ----------

jak by miał ktoś zbędne białe recaro i chciałby się zamienić na czarne to dać mi znać :decayed: reszta do dogadania :wink:

---------- Post dopisany 23-01-2013 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2013 at 13:57 ----------

img8903w.jpg

img8872a.jpg

Z podziękowaniami dla Artura :thumbup1:

Opublikowano

Fajne to to :kox:

Opublikowano

Fajnie to wygląda i sam się zastanawiam nad takim rezankiem... :good::whistling:

Opublikowano

a tych wtyczek to ile w koncu mialo byc :polew:

Opublikowano
  • Autor
Fajnie to wygląda i sam się zastanawiam nad takim rezankiem... :good::whistling:

jak zamontuję to wrzucę fotki :wink:

a tych wtyczek to ile w koncu mialo byc :polew:

jedna sztuka :grin::decayed:

Opublikowano

Na poszczególne drzwi też masz takie chromik? Alledrogo czy nófki z ASO? :whistling:

Opublikowano

no w końcu masz :)

Ja swoje zakładam jak dokupie panel memo, bo nie chce mi się kolejny raz zrzucać boczków

Opublikowano
  • Autor
no w końcu masz :)

Ja swoje zakładam jak dokupie panel memo, bo nie chce mi się kolejny raz zrzucać boczków

:thumbup1: bo jaki pin przełożyć nie wiesz ? żeby działała blokada na tył :wink:

Opublikowano
no w końcu masz :)

Ja swoje zakładam jak dokupie panel memo, bo nie chce mi się kolejny raz zrzucać boczków

:thumbup1: bo jaki pin przełożyć nie wiesz ? żeby działała blokada na tył :wink:

niestety dalej nie wiem, pokminie jak będe zakładał u siebie

Opublikowano
  • Autor
no w końcu masz :)

Ja swoje zakładam jak dokupie panel memo, bo nie chce mi się kolejny raz zrzucać boczków

:thumbup1: bo jaki pin przełożyć nie wiesz ? żeby działała blokada na tył :wink:

niestety dalej nie wiem, pokminie jak będe zakładał u siebie

to pamiętaj mi to podrzucić :wink:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Na poszczególne drzwi też masz takie chromik? Alledrogo czy nófki z ASO? :whistling:

na razie tylko będą na tych jednych, w przyszłości się uzupełni :wink: nófki, na allegro sa nie dostępne , a lusterka składane sprzedają po tyle co w ASO :doh:

Opublikowano

no Józek modzi pierwsza klasa :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.