Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
trzeba cos pomyslec jak sie cieplej zrobi i letni setup spowrotem zawita :)

dokładnie, fela letnia leży tylko na opony czeka :decayed:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

img7718an.jpg

img7703qd.jpg

img7673a.jpg

img7672h.jpg

img7666cf.jpg

img7663p.jpg

img7652x.jpg

img7638tm.jpg

img7613v.jpg

img7601g.jpg

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U Ciebie takie haszcze? ;)

Opublikowano
  • Autor

nie daleko mnie :wink:

Opublikowano

Podobuje sie mnie :wink: babeczki zabierasz w takie ciche miejsca? :polew:

Opublikowano
  • Autor

w brew pozorom to dosyć zamieszkała "dzielnica":grin:

Opublikowano

jozek, chata ledwo co stoi ale b6 jest :grin:

Opublikowano

To nie jego chałupa :decayed: raczej bym powiedział: Z dachu się sypie, na łeb leci, ale satelita musi być i 52 cale przez okno wystają, żeby sąsiedzi widzieli :decayed:

Opublikowano
  • Autor
To nie jego chałupa :decayed: raczej bym powiedział: Z dachu się sypie, na łeb leci, ale satelita musi być i 52 cale przez okno wystają, żeby sąsiedzi widzieli :decayed:

dokładnie to nie mój dom :polew: satelita obowiązkowo :kox: niedaleko mnie taka chatka, całkiem fajne to duże drzewo jest, pogoda trochę z d*py na fotki była ale mi się nudziło :decayed:

Opublikowano

Wyszło dobrze według mnie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Chodzi mi po myśli żeby sprzedać te carbony i wrócić do alu :eusathink:

Opublikowano
Chodzi mi po myśli żeby sprzedać te carbony i wrócić do alu :eusathink:

szybki lopez :decayed: już się przejadły? Ja miałem też często myśli żeby przehandlować dekory 1NK i kupić piano black albo carbony, ale im dłużej mam to auto to jednak stwierdzam że alu najlepiej kontrastuje z czarnymi plastikami.

Opublikowano
  • Autor
Chodzi mi po myśli żeby sprzedać te carbony i wrócić do alu :eusathink:

szybki lopez :decayed: już się przejadły? Ja miałem też często myśli żeby przehandlować dekory 1NK i kupić piano black albo carbony, ale im dłużej mam to auto to jednak stwierdzam że alu najlepiej kontrastuje z czarnymi plastikami.

dokładnie :thumbup1: też myślałem o piano ale za mocno się rysują i to nie jest to :whistling:

Opublikowano

carbon i piano zrobiłyby robote jakby fotele były jasne, a tak to trochę za ciemno się przez to robi :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

szkoda mi trochę tych carbonów :kwasny: u siemana z tymi białymi recarosami wygląda pięknie :jerk:

Opublikowano
carbon i piano zrobiłyby robote jakby fotele były jasne, a tak to trochę za ciemno się przez to robi :kwasny:

26442730.jpgano

26442742.jpg

Opublikowano

mam zawał :slina:

Opublikowano
  • Autor
carbon i piano zrobiłyby robote jakby fotele były jasne, a tak to trochę za ciemno się przez to robi :kwasny:

http://img10.auto24.ee/auto24/560/730/26442730.jpgano

http://img10.auto24.ee/auto24/560/742/26442742.jpg

eeeee tam ręcznie sterowane :whistling:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
carbon i piano zrobiłyby robote jakby fotele były jasne, a tak to trochę za ciemno się przez to robi :kwasny:

http://img10.auto24.ee/auto24/560/730/26442730.jpgano

http://img10.auto24.ee/auto24/560/742/26442742.jpg

eeeee tam ręcznie sterowane :whistling:

:decayed::decayed::decayed:

tych foteli nie ma w pełnej elektryce :whistling: ja bym carbonów nie sprzedawał.. ale to Tobie ma się podobać :decayed: jak ze zderzakami i listwami? znalazłeś coś? :wink:

Opublikowano
Chodzi mi po myśli żeby sprzedać te carbony i wrócić do alu :eusathink:

Nooo takie rozumowanie jest ok;) Widze ze moje alu Ci sie spodobalo i chcesz wrocic;)

Opublikowano

IMO alu lepsze niż carbon :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.