Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładnie ten twoj nowy potwor wyglada szkoda mi tej twojej b5 piekna byla hehe ja znowu bede przesiadac sie na audi b5 poraz trzeci majac sedana i kombi wybor trzeci bedzie losowy hehe zalezy co ladnego trafie bo poki co zastepcze wozidlo mi srednio odpowiada ;/

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
ładnie ten twoj nowy potwor wyglada szkoda mi tej twojej b5 piekna byla hehe ja znowu bede przesiadac sie na audi b5 poraz trzeci majac sedana i kombi wybor trzeci bedzie losowy hehe zalezy co ladnego trafie bo poki co zastepcze wozidlo mi srednio odpowiada ;/

Prawidłowy wybór :thumbup1: tylko polifta jakiegoś, najlepiej ATJ-a :wink:

Panowie co jest mi potrzebne do zrobienia pamięci w recaro ?

Opublikowano

Olaf strzelaj od razu w eSę ;-)

Opublikowano

Masz recaro dostosowane pod pamięc?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-instalacja-modulu-pamieci-ustawien-fotela-kierowcy-lusterek-107573/

Jestem powiedzmy na tym samym etapie. Wrzuciłem składane lustra S4 i recaro z pamięcią i czeka mnie podłączenie...

Opublikowano
  • Autor

oo dzięki, u mnie jest chyba lipa bo nie mam pamięci :kwasny:

Opublikowano

ja to pamięć mam po babci :grin:

Opublikowano
oo dzięki, u mnie jest chyba lipa bo nie mam pamięci :kwasny:

Mamy taką samą lipę :) Można wyrezać pamięci do tych stołków ale trzeba przejść wszystkie etapy opisane w manualu i dodatkowo do podmiany idą silniczki sterujące w fotelu kierowcy :facepalm: Dużo łatwiej znaleźć fotel z instalacją memo, ale z drugiej strony kto sprzeda Ci sam fotel :grin: Ja i tak będę rezał pamięci, ale tylko dla funkcji Tilt w lusterku, a może kiedyś wskoczą stołki z Memo więc będzie szybka podmianka

Opublikowano
  • Autor

za dużo roboty jest, na razie odpuszczę temat, może trafia mi się kiedyś białe recaro z pamięcią :decayed:

---------- Post dopisany 10-01-2013 at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2013 at 21:35 ----------

img8823nz.jpg

:naughty:

Opublikowano

na początek będzie nawet nawet:thumbup1:

nie widzę tylko glinki:whistling:

Opublikowano

Ten Meguaiers do skóry nawet daję rade, powinieneś być zadowolony :wink:. Ja teraz celował będę w Gliptone, bo wszyscy zachwalają :decayed:.

Jak patrze na te kosmetyki to chcę już wiosnę i letni setup, w końcu można będzie coś poczyścić przy aucie :kox:.

Co to jest to na lewo od UC?

Opublikowano
Ten Meguaiers do skóry nawet daję rade, powinieneś być zadowolony :wink:. Ja teraz celował będę w Gliptone, bo wszyscy zachwalają :decayed:.

Jak patrze na te kosmetyki to chcę już wiosnę i letni setup, w końcu można będzie coś poczyścić przy aucie :kox:.

Co to jest to na lewo od UC?

Ja jestem tego zdania że ten megs do skóry jest do bani i nigdy bym go drugi raz nie kupił. Gliptone to inna liga o wiele lepsze jest.

Opublikowano
  • Autor
na początek będzie nawet nawet:thumbup1:

nie widzę tylko glinki:whistling:

glinka jest, tylko akurat na foto jej zabrakło :decayed: brakuje mi tylko jakiegoś szamponu albo piany aktywnej :wink: najlepiej to i to :decayed:

Ten Meguaiers do skóry nawet daję rade, powinieneś być zadowolony :wink:. Ja teraz celował będę w Gliptone, bo wszyscy zachwalają :decayed:.

Jak patrze na te kosmetyki to chcę już wiosnę i letni setup, w końcu można będzie coś poczyścić przy aucie :kox:.

Co to jest to na lewo od UC?

Ja jestem tego zdania że ten megs do skóry jest do bani i nigdy bym go drugi raz nie kupił. Gliptone to inna liga o wiele lepsze jest.

nie miałem jeszcze styczności z Gliptonem, nie moge nic porównać, jak teraz coś do skóry będę kupował to padnie na Gliptone bo fakt wszyscy zachwalają :decayed:

Opublikowano
Ten Meguaiers do skóry nawet daję rade, powinieneś być zadowolony :wink:. Ja teraz celował będę w Gliptone, bo wszyscy zachwalają :decayed:.

Jak patrze na te kosmetyki to chcę już wiosnę i letni setup, w końcu można będzie coś poczyścić przy aucie :kox:.

Co to jest to na lewo od UC?

Ja jestem tego zdania że ten megs do skóry jest do bani i nigdy bym go drugi raz nie kupił. Gliptone to inna liga o wiele lepsze jest.

Nawilżać nawilża i skóra jest spoko w dotyku, jak pierwszy raz go użyłem to się wk**wiłem, bo ma konsystencje trochę gęstszą niż woda.

Ja też nie mam jakiegoś mega porównania, bo miałem do tej pory tylko 3 specyfiki do skóry. Właśnie chcę zobaczyć czy Gliptone to rzeczywiście tak jak mówią jeden z najlepszych wynalazków do skóry :wink:.

Opublikowano
  • Autor

w sumie i racja :wink: do lata sprawie sobie taki zestaw i napisze jak wrażenia :wink:

Opublikowano
Ten Meguaiers do skóry nawet daję rade, powinieneś być zadowolony :wink:. Ja teraz celował będę w Gliptone, bo wszyscy zachwalają :decayed:.

Jak patrze na te kosmetyki to chcę już wiosnę i letni setup, w końcu można będzie coś poczyścić przy aucie :kox:.

Co to jest to na lewo od UC?

Ja jestem tego zdania że ten megs do skóry jest do bani i nigdy bym go drugi raz nie kupił. Gliptone to inna liga o wiele lepsze jest.

Nawilżać nawilża i skóra jest spoko w dotyku, jak pierwszy raz go użyłem to się wk**wiłem, bo ma konsystencje trochę gęstszą niż woda.

Ja też nie mam jakiegoś mega porównania, bo miałem do tej pory tylko 3 specyfiki do skóry. Właśnie chcę zobaczyć czy Gliptone to rzeczywiście tak jak mówią jeden z najlepszych wynalazków do skóry :wink:.

Każdy sądzi coś innego ale jak dla mnie kasa w błoto:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Puma gdzie kupowałeś pędzelki ? :decayed:

Opublikowano

ShowCarShine panie:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.