Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż podłokietnika.


Zbyszek_7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiada ktoś jakiś wzór jak wyciąć dziurę w tunelu żeby zamontować podłokietnik?

Czy polecacie kupno podłokietnika z Allegro-zamiennik robiony na wzór oryginału??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zamienników są różne opinie, a jak dobrze poszukasz i poczekasz na okazję to kupisz sobie używany ori podłokietnik w dobrym stanie w kolorze Twojej tapicerki razem z tunelem i to za niższe pieniądze... Poszukaj na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dolozysz pare groszy to kupisz sobie ori a wiadomo co ori to ori a nie zamiennik. w tunelu od spodu jest troche podciete fabrycznie zeby bylo wiadomo jak powinna byc dziura wycieta. robili tak gdyz jak klijent sobie dodatkowo zyczyl podlokietnik to wyciagali tunel cieli i wstawiali podlokietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam na forum już dość długi czas ori ale nic nie ma. Na allegro są np takie:

PODŁOKIETNIK PASSAT B5 i AUDI A4 WSZYSTKIE KOLORY (2415205081) - motoAllegro

Co o tym myślicie?

Poszukam jeszcze gdzieś po szrotach zanim cokolwiek kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z takim podlokietnikiem sprowadzilem auto.. mialem go 4 lata i niestety znajomy po pijaku wycsiadal i wspomogl sie na podlokietniku i aluminiowy stelaz pękł .. ale jakosciowo gitara, teraz znow taki musze kupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 200zł wyrwałem igiełkę więc nie ma aż takiego problemu, przeglądaj allegro i dział sprzedam tutaj i na pewno coś znajdziesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120zl dalem za ori w prawie idealnym stanie (tylko brudny byl ale wypralem) razem z tunelem i to w jasnej tapicerce (taka mam a ciezko bylo znalezc...) :kox: fakt faktem szukalem 3 miechy ale wolalem poczekac i upolowac tzw okazje :naughty: no i prosze :naughty: i dam sobie lape uciac ze zdjecie srodka od goscia widzialem gdzies na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podłokietnik od A6 będzie pasował do A4 B5?

A na uj Ci od A6 :decayed: Ma inną nogę i chyba nawet samo mocowanie do podłogi :thumbdown: Po co kombinować, lepiej poszukać od A4 i montujesz bez kombinancji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie ori ,ja kupiłem tu na forum poniżej 150 zł,był w innym kolorze ,ale nie takie rzeczy się robiło i ludzie klaskali ;),przemalowałem i jest jak należy.Wymiana też prosta więc szkoda przerabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori od A6 można kupić w lepszym stanie i dodatkowo ma podświetlanie i jest ładniejszy ale skoro nie będzie pasował to odpada. Szukam na forum od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć nic dobrego;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega na forum miał ostatnio skórę ale z tunelem bez za 180 :whistling:

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

z tym od a6 ciekawa opcja ale i kabel by trzeba było ciągnąc do podświetlenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...