Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gumowy łącznik kolektora ssącego z IC-gdzie dostanę?


markus85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem wczoraj dziurkę która się powiększa w gumowym łączniku kolektora z IC, ten zaznaczony na foto zapożyczonym z netu:

f0bfd2a12bd9173dm.jpg

Pytanie czy szukać ori czy można zaadaptować? jaka tam jest średnica 50 czy więcej?

Druga sprawa zaślepiłem wczoraj ponownie EGR poprzednia blaszka mi się przepaliła i dziwne drgania silnik przenosi na budę, może to mieć taki efekt?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaadoptować, ja dokupiłem kawałek w sklepie z czesciami do ciągników za kilka zlociszy tej firmy

FAGUMIT | Weze gumowe | Tworzywa sztuczne | Fabryka wezy gumowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas sie dowiadywałem o ori kawałek tego przewodu to powiedziano mi 150zł- dobrze jest zachowac stare uszkodzone przewody na zaske -sa przydatne w takim przypadku. smiało mozesz zastopic innym przewodem lub na pare dni zakrecic tasmą po załosci i konce zacisnąc opaska..jest to ratunek na kilka dni poniewaz cisnienie doładowania i płynacy z nim olej rozpusci klej tasmy i spowrotem bedzie nieszczelnosc...

po zaslepieniu EGR'a raczej nie powinno byc zadnych drgań poniewaz nawet jak EGR nie bylby zaslepiony to on jest na biegu jałowym zamkniety(bynajmniej tak mi sie wydaje) to to samo co zaslepienie go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zamontowałem węże od jakiegoś Ursusa... Po upływie pól roku znów miałem dziurę. Ze 2 lata temu kupiłem 2-calowy wąż zbrojony w sklepie z hydrauliką siłową. Dociąłem dziada i trzyma już drugi rok (albo trzeci). A za wydane kilkadziesiąt złotych mam zapas tego węża na wiele wiele lat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, jutro się rozejrzę po mieście, a jakie fi ma ten wąż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup łacznik sylikonowy do budowy FMIC

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Łącznik silikon antywibracyjny HUMP 63 mm dolot (2355772775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. cos takiego tylko zmierz średnice

to Ci nie pęknie, jezdze z tym 4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal prosto do sklepu z czesciami do ciągnikow.

Traktor to traktor jedno na On i drugie:decayed: tak chyba zrobię przynajmniej na czas wyjazdu na urlop, bo mi potrzeba na już:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...