Nocleg Kraków i okolice.

masterp84

Witam kolegów. Szukam noclegu w sierpniu dla 5-7 osób,na 5 dni, jak w temacie w Krakowie lub na obrzeżach skąd mogę dojechać do miasta komunikacją miejską. Nie ukrywam, że zależy mi na cenie żeby jak najwięcej kasy zostało na zwiedzanie i zabawe, nie szukam apartamentów :) Tu moja prośba, możecie coś polecić, może ktoś ma wypróbowaną miejscówke. Z góry dziękuje za pomoc.

Witam;) Wiadomo każdy będzie polecał swoje;) Ja pojechałem również z polecenia kogoś do Noclegi w Krakowie Do linii tramwajowej oraz autobusowej 100 metrów na czym mi zależało oraz auto bezpiecznie stoi na parkingu przy hotelu na terenie zamkniętym. Bardzo fajny, łatwy dojazd do Wieliczki. Dojazd do centrum trwa ok 7-10 minut a jeżdżą od wczesnego ranka do późnego wieczoru;) Pozdrawiam;)

Może dużo nie pomogę, ale pod samym Krakowem jest jakaś miejscowość w której jest szkoła katolicka (chyba liceum) i oni mają internat w postaci małych domków. W okresie wakacji wynajmują je turystom za grosze- warunki jak za cenę mega dobre. Z 2 lata temu tam mieszkaliśmy ;) Może miejscowi będą wiedzieli o co mi chodzi ;)

Dzisiaj widziałem ogłoszenie na akademikach. Blisko centrum i tanio, niestety nie pamiętam adresu w necie z ofertą. Mogę zerknąć na dniach jak będę w okolicy. Ew. szukaj po hostelach jak chcesz tanio. Większość raczej w centrum, wszędzie blisko. Na obrzeżach to głównie hotele i pensjonaty, taniej wyjdzie hostel.

Kolego, Napisałem do Ciebie PW ale nie wiem czy doszło :mysli: Jeśli Cię interesuje nocleg za 40 PLN od osoby (10 minut autobusem od centrum Krakowa) to dzwoń do mnie 508 94 99 31

Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Doszła do mnie wiadomość, pogadam ze znajomymi, jak coś to odezwe się na komórkę.

w okresie wakacyjnym AGH wynajmuje pokoje w akademikach za pare zł. Do centrum parę minut MPK. Jeśli chodzi o warunki to tak jak w akademikach, szału nie ma ale nie jest też źle. Plus lokalizacji to to, że na terenie miasteczka AGH można zrobić grila i spokojnie napić się piwa na trawie bez obawy o policje czy straż miejską - bo nie mają tam wstępu bez zgłoszenia.

Dzięki za zainteresowanie tematem, bardzo mi to pomaga.

---------- Post dopisany 19-08-2012 at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2012 at 09:26 ----------

wielkie podziękowania dla klubowicza Transitpower za miłe przyjęcie, jeśli ktoś szuka noclegu w Krakowie polecam kolegę, żałowałem jednego, że trzeba było wracać do domu, jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko i myślę, że kiedyś jeszcze tam podjadę ;)