Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kluczyk pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy przy wymianie baterii z kluczyka pilot mi się rozkoduje ???????

Opublikowano
Witam czy przy wymianie baterii z kluczyka pilot mi się rozkoduje ???????
moze ale nie musi :decayed:
Opublikowano

Nie rozkoduje się na pewno. Jedynie się rozsynchronizuje. Wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki, przekręcić, wyjąc, wcisnąć któryś przycisk i po problemie.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

a ja mam taki problem pekla mi ta czesc co jest mocowany grot co mi teraz doradzicie?? skleic to jakos??w serwisie powiedzieli mi za nowy z kodowaniem jakies 800 zl he myslalem ze kupie na allegor i wymienie grot ale powiedzieli mi w serwisie ze w tej czesci wlasnie co mi pekla jest imobilaizer i ze nie da sie tak.

DSC_0515.jpg

Opublikowano

zajdz do jakiegos punktu dorabiania i wymienia ci to bez problemu :wink:

Opublikowano

z imobilaizerem tez nie bedzie zadnych problemów??:)

Opublikowano
z imobilaizerem tez nie bedzie zadnych problemów??:)
nie :whistling:
Opublikowano

ok popytam Dzieki:) pozdrawiam

Opublikowano

Można wymienić sam zamek i włożyć stary grot, obudowa zostaje ta co masz.Miałem ten sam problem i jak dobrze pamiętam to kosztowało mnie to 30zł

Opublikowano

kup sobie na allegro tą część kluczyka a pestkę immo przełożysz ze swojego albo tak jak koledzy radzą podjedz do punktu dorabiania kluczy i założą nowa ta część co Ci pękła i włożysz stary grot

Opublikowano

juz zrobione:) wystarczylo wymienic ta uszkodzona czesc a w serwisie powiedzieli mi ze to czesc nie jest wymienna oszusci hehe raczej naciagacze

Opublikowano

Tak jak mówiłem wymiana samego zamka rozwiązuje sprawę.

Opublikowano
Nie rozkoduje się na pewno. Jedynie się rozsynchronizuje. Wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki, przekręcić, wyjąc, wcisnąć któryś przycisk i po problemie.

No tak,zgadza się,też wymieniłem baterie i do auta wejść nie mogłem,bo nie mam żadnego zamka w klamkach,jest w klapie obok podświetlenia rejestracji,ale on otworzył tylko klape ,a nie cały centralny,no i musiałem tyłem włazić,ale faktycznie po włożeniu do stacyjki pokręceniu ,pocykaniu sam się "naprawił"!:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć

"Odnawiałem" kluczyk (dobrze że tylko jeden) zmieniłem mu całą obudowę, przełożyłem elektronikę i grot do nowego kluczyka.

Jak narazie kluczyk mi nie działa, nie otwiera a w stacyjce nie gaśnie kontrolka kluczyka. Co zepsułem? Dosyć długo bez baterii leżał...

W którym miejscu jest immo?

pozdr

Opublikowano

Niestety w pracy mam youtuba zablokowanego :/ , ok lookne z domu...

Opublikowano
Cześć

"Odnawiałem" kluczyk (dobrze że tylko jeden) zmieniłem mu całą obudowę, przełożyłem elektronikę i grot do nowego kluczyka.

Jak narazie kluczyk mi nie działa, nie otwiera a w stacyjce nie gaśnie kontrolka kluczyka. Co zepsułem? Dosyć długo bez baterii leżał...

W którym miejscu jest immo?

pozdr

pewnie nie przełożyles transpondera który znajduje sie w częsci gdzie jest grot

Opublikowano

Tam jest wszystko z plastiku, oglądałem i raczej nie widzę nic co możnaby przełożyć...

Opublikowano
juz zrobione:) wystarczylo wymienic ta uszkodzona czesc a w serwisie powiedzieli mi ze to czesc nie jest wymienna oszusci hehe raczej naciagacze

wierzyc sie nie chce .... :thumbdown:

Opublikowano
Tam jest wszystko z plastiku, oglądałem i raczej nie widzę nic co możnaby przełożyć...
jak klucz wczesniej dzialal to znaczy ,że źle szukałeś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.