Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kluczyk pilot


rzuku007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy przy wymianie baterii z kluczyka pilot mi się rozkoduje ???????
moze ale nie musi :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozkoduje się na pewno. Jedynie się rozsynchronizuje. Wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki, przekręcić, wyjąc, wcisnąć któryś przycisk i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem pekla mi ta czesc co jest mocowany grot co mi teraz doradzicie?? skleic to jakos??w serwisie powiedzieli mi za nowy z kodowaniem jakies 800 zl he myslalem ze kupie na allegor i wymienie grot ale powiedzieli mi w serwisie ze w tej czesci wlasnie co mi pekla jest imobilaizer i ze nie da sie tak.

DSC_0515.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wymienić sam zamek i włożyć stary grot, obudowa zostaje ta co masz.Miałem ten sam problem i jak dobrze pamiętam to kosztowało mnie to 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie na allegro tą część kluczyka a pestkę immo przełożysz ze swojego albo tak jak koledzy radzą podjedz do punktu dorabiania kluczy i założą nowa ta część co Ci pękła i włożysz stary grot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozkoduje się na pewno. Jedynie się rozsynchronizuje. Wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki, przekręcić, wyjąc, wcisnąć któryś przycisk i po problemie.

No tak,zgadza się,też wymieniłem baterie i do auta wejść nie mogłem,bo nie mam żadnego zamka w klamkach,jest w klapie obok podświetlenia rejestracji,ale on otworzył tylko klape ,a nie cały centralny,no i musiałem tyłem włazić,ale faktycznie po włożeniu do stacyjki pokręceniu ,pocykaniu sam się "naprawił"!:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

"Odnawiałem" kluczyk (dobrze że tylko jeden) zmieniłem mu całą obudowę, przełożyłem elektronikę i grot do nowego kluczyka.

Jak narazie kluczyk mi nie działa, nie otwiera a w stacyjce nie gaśnie kontrolka kluczyka. Co zepsułem? Dosyć długo bez baterii leżał...

W którym miejscu jest immo?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

"Odnawiałem" kluczyk (dobrze że tylko jeden) zmieniłem mu całą obudowę, przełożyłem elektronikę i grot do nowego kluczyka.

Jak narazie kluczyk mi nie działa, nie otwiera a w stacyjce nie gaśnie kontrolka kluczyka. Co zepsułem? Dosyć długo bez baterii leżał...

W którym miejscu jest immo?

pozdr

pewnie nie przełożyles transpondera który znajduje sie w częsci gdzie jest grot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest wszystko z plastiku, oglądałem i raczej nie widzę nic co możnaby przełożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zrobione:) wystarczylo wymienic ta uszkodzona czesc a w serwisie powiedzieli mi ze to czesc nie jest wymienna oszusci hehe raczej naciagacze

wierzyc sie nie chce .... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest wszystko z plastiku, oglądałem i raczej nie widzę nic co możnaby przełożyć...
jak klucz wczesniej dzialal to znaczy ,że źle szukałeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...