Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawy bajer :D a pasuje to do b6?

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

ok juz widze ze tak :D

to bedzie 1 mod XD haha jak zakupie nowe autko w marcu :D

Opublikowano
  • Autor
ciekawy bajer :D a pasuje to do b6?

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

ok juz widze ze tak :D

to bedzie 1 mod XD haha jak zakupie nowe autko w marcu :D

powodzenia w kupnie:wink:

Opublikowano

w styczniu bedzie jakies na celowniku :D poki co cos takiego znalazlem ale nie wiem czy do stycznia bedzie stalo :D

Bez_tytu_u.jpg

Opublikowano
  • Autor

kolorek mi sie podoba:decayed:

Opublikowano

mi tez :D skubany od razu przyciaga wzrok :) mam nadzieje ze to ogloszenie nie zniknie lub ze znajde podobny :D

Opublikowano
  • Autor

Hehe:) kiedy robimy spota

Opublikowano

w marcu ok bo teraz bede na 2 tyg i nie bede mial na to czasu

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spoko:)

---------- Post dopisany 07-01-2014 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 21:01 ----------

i przybyło troche new fot (pierwszy post:wink:) i pare modów:decayed:

a wiec diody pod tablice rejestracyjna

http://imageshack.us/a/img849/5238/t3mf.jpg

podświetlanie klamek od wewnątrz

http://imageshack.us/a/img839/720/7609.jpg

http://imageshack.us/a/img20/5994/95bm.jpg

lampka poliftowa juz jakis czas temu ale teraz foto:grin:

http://imageshack.us/a/img21/4336/0yc7.jpg

duze lusterko prawe od angola

http://imageshack.us/a/img18/7435/h820.jpg

http://imageshack.us/a/img713/6165/egj8.jpg

http://imageshack.us/a/img690/4967/99kc.jpg

po ubabraniu przez miesiąc

http://imageshack.us/a/img829/9408/qmia.jpg

http://imageshack.us/a/img203/5435/gnr3.jpg

należała nie audioli kąpiel:D

http://imageshack.us/a/img713/9945/d4ax.jpg

http://imageshack.us/a/img10/9924/8van.jpg

:banan:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

zapraszam do komentowania:decayed:

Opublikowano

no wpadło pare modów na duży +

Opublikowano
mi tez :D skubany od razu przyciaga wzrok :) mam nadzieje ze to ogloszenie nie zniknie lub ze znajde podobny :D

Jak nie zniknie to znaczy, że nie ma czego żałować.

Jakbyś chciał znaleźć jakąś fajną B6 w normalnych pieniądzach, odezwij się.

Opublikowano

mody na duży + , Avancik ogolnie zadbany z tego co widać :), pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mlody robimy jakiegos spota ? Od 17 lutego tydzien bede w PL

Opublikowano
  • Autor
Mlody robimy jakiegos spota ? Od 17 lutego tydzien bede w PL

spoko:P tylko pisz gdzie i kiedy:P

---------- Post dopisany 21-01-2014 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2014 at 21:38 ----------

koledzy doradzcie

malowac lampy na czarno czy zostawic takie jakie są??

http://imageshack.com/a/img42/2927/3d9v.jpg

oczywiscie dochodza do tego bixy:wink:

Opublikowano

Mody idą do przodu i graty :D Białe alu to białe :D

Opublikowano

zrob VT w czerni

Opublikowano
  • Autor

a ma ktos foto jak by to wyglądało przy miom kolorze lz5k??

---------- Post dopisany 27-01-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 19:50 ----------

i doszły żółte halo

kaju dziex za folie:decayed:

http://imageshack.com/a/img194/5341/2i7r.jpg

http://imageshack.com/a/img706/2496/vfoh.jpg

a wczoraj jeszcze wskoczył przebieg na 177777km:grin:

http://imageshack.com/a/img689/4334/8v3c.jpg

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

sorki za marne foty ale robione tel:facepalm:

Opublikowano

nie rób czarnych bixów. zostaw jak masz teraz lampe i będziesz zadowolony, miałem czarne lampy na czarnym aucie - na początku spoko, ale miałem chrom i nie zgrywało się to zbytnio...

Opublikowano

A ja bym powiedzial ze czarne spoko tylko nie cale, wrzucisz jakas mega zolta postoje i bedzie robic szal, obadaj auto grna.

Opublikowano
  • Autor

przegladałem watek kaffar'a i powiem ze całkiem ładnie wygląda u niego.

bixy juz przyszły od gwerty:decayed:

mam na oku progi od omegi po lifcie za pare groszy i mysle czy ja brac

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

nie rób czarnych bixów. zostaw jak masz teraz lampe i będziesz zadowolony, miałem czarne lampy na czarnym aucie - na początku spoko, ale miałem chrom i nie zgrywało się to zbytnio...

to co wogóle nie rezac bixow??

czy wsadzic bixy i dołożyć kierunek z boku w pomarańcz USA a reszta srebna??

czy bixy kierunek w pomarancz USA i na czarno robic???

Opublikowano
przegladałem watek kaffar'a i powiem ze całkiem ładnie wygląda u niego.

bixy juz przyszły od gwerty:decayed:

mam na oku progi od omegi po lifcie za pare groszy i mysle czy ja brac

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

nie rób czarnych bixów. zostaw jak masz teraz lampe i będziesz zadowolony, miałem czarne lampy na czarnym aucie - na początku spoko, ale miałem chrom i nie zgrywało się to zbytnio...

to co wogóle nie rezac bixow??

czy wsadzic bixy i dołożyć kierunek z boku w pomarańcz USA a reszta srebna??

czy bixy kierunek w pomarancz USA i na czarno robic???

o to to to. zobacz u mnie jak to grało i tańczyło na ciemnym aucie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.