Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja znam kodowanie wylaczenia systemu START /STOP w benzynce 2.0 TFSI

SILNIK 01 --- Długie kodowanie -> CODING 07 -> BYTE 5 --> Bit 6 dezaktywacja

Dodatkowo wylaczyc mozemy przełącznik :

MCE 09 --> Długie kodowanie -> CODING 07-> Byte 20 --> Bit 2 dezaktywacja

próbuję go aktywować ale nie da radę:kwasny:

mce byte20 mam bit 2 --> 1 czyli 00000100

dalej włącznik OFF

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

long coding przyjmuję z podstawowym kodem ale wydaje mi się, że moduł ma brak kanałów adaptacyjnych.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mając mmi 2g high auto 2008 rok można włączyć wskazanie na mmi pozimu oleju?

np. ja w swoim mam czujnik poziomu oleju.

Opublikowano
  • Autor
mając mmi 2g high auto 2008 rok można włączyć wskazanie na mmi pozimu oleju?

np. ja w swoim mam czujnik poziomu oleju.

Jak masz szabelke to nie .

Opublikowano
mając mmi 2g high auto 2008 rok można włączyć wskazanie na mmi pozimu oleju?

np. ja w swoim mam czujnik poziomu oleju.

Jak masz szabelke to nie .

Mimo szabelki na dwa sposoby nie da rady?

dziwne

Opublikowano

Panowie, kto ma bixy, podgrzewane siedzenia i system eko start/stop?

potrzebuje nr MCE który obsługuje te 3 rzeczy :wink:

wiem że D nie da rady z start/stop chyba że trzeba zmienić soft na wyższy :eusathink:

Opublikowano
Panowie, kto ma bixy, podgrzewane siedzenia i system eko start/stop?

potrzebuje nr MCE który obsługuje te 3 rzeczy :wink:

wiem że D nie da rady z start/stop chyba że trzeba zmienić soft na wyższy :eusathink:

no ja mam , gdzie sprawdzić ten moduł bo kabelka aktualnie nie mam :kwasny:

Opublikowano

Bartek, w logach będziesz miał moduł 09 MCE literka na końcu... :wink:

tylko Ty masz polift :eusathink:

Opublikowano
Bartek, w logach będziesz miał moduł 09 MCE literka na końcu... :wink:

tylko Ty masz polift :eusathink:

No tylko nie mam kabelka ...na poniedziałek mogę się ugadac z typem co posiada jak byś chciał

Opublikowano

dzięki!

jak masz jakieś stare logi na laptopie, to też tam może być info (w folderze ross-tech)...

Opublikowano

Może to śmieszne brzmi ale naprawdę cieszy ta modyfikacja: Włączenie TESTU zegarów po uruchomieniu silnika w pełnym zakresie obrotu wskazówek, do tego dodać rozkładanie lusterek i po prostu samochód się cieszy jak Cię widzi ;)

Opublikowano
dzięki!

jak masz jakieś stare logi na laptopie, to też tam może być info (w folderze ross-tech)...

cos ty , nigdy nie robiłem bo nie było potrzeby a kabelka nie kupowałem bo do mojego nie ma żadnych podpowiedzi wiec bez celowy zakup ...koleś ma ori vcds to w poniedziałek jak jeszcze będziesz potrzebował to podjade i się podłączy ...

Opublikowano
dzięki!

jak masz jakieś stare logi na laptopie, to też tam może być info (w folderze ross-tech)...

cos ty , nigdy nie robiłem bo nie było potrzeby a kabelka nie kupowałem bo do mojego nie ma żadnych podpowiedzi wiec bez celowy zakup ...koleś ma ori vcds to w poniedziałek jak jeszcze będziesz potrzebował to podjade i się podłączy ...

Możesz jeszcze zdjąć osłonę pod kierownicą i zajrzeć organo-leptycznie :naughty:

Opublikowano
dzięki!

jak masz jakieś stare logi na laptopie, to też tam może być info (w folderze ross-tech)...

cos ty , nigdy nie robiłem bo nie było potrzeby a kabelka nie kupowałem bo do mojego nie ma żadnych podpowiedzi wiec bez celowy zakup ...koleś ma ori vcds to w poniedziałek jak jeszcze będziesz potrzebował to podjade i się podłączy ...

Możesz jeszcze zdjąć osłonę pod kierownicą i zajrzeć organo-leptycznie :naughty:

i jeszcze plombę, czy banderolę zerwie i będzie dopiero w tedy :decayed:

Opublikowano

czy jest jakaś opcja automatycznego zamykania samochodu, żeby blokował po opuszczeniu samochodu po jakimś czasie wszystkie drzwi?

Opublikowano

Chyba jest u mnie się tak blokuje.

Opublikowano

gdzie to zakodować?

Opublikowano

Wdrażam się w to wszystko co piszecie i jest to mega przyjemne takie zmiany, mam kilka pytań:

1. czy coś takiego jest możliwe aby usunąć dźwięk gdy pasy odepnie się w czasie jazdy lub ogólnie się ich nie ma zapiętych ale aby lampka się świeciła? To poniżej wyłącza lampkę.

Wyłączenie ostrzeżenia o nie zapiętych pasach

17-Instruments--->Coding 07--->Long Coding Helper---> wybieramy Seatbelt Warning inactive

2. domykanie szyb, chodzi o to, że gdy zamykam samochód to się zamykają automatycznie a nie przez 3 sekundy przytrzymania, coś takiego jest możliwe?

Otwieranie i zamykanie okien Pilotem

46-Moduł Komfortu---> Coding 07 --->Long Coding Helper---> odznaczamy Remote Control active [Otwieranie i zamykanie szyb kluczykiem]

3. jasność ledów ustawiona przez poniższy kod, czy 20% niszczy/zużywa je bardzo?

Jasność diód LED przy włączonych światłach mijania (Fabrycznie mamy 9%)

09-Cent.Elektr. ---> Security Access-16 (kod 20113) --->Adaptacja 10--->Channel 3 wartości w zakresie 0-100 poniżej 5% LED zgaśnie

4. wentylacja opisana tutaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/vcds-vag-com-kodowania-238118/ - co to jest tak naprawdę, kiedy i jak to działa bo trochę nie rozumiem co tam jest napisane - dziwny polski użyty ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.