Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spryski działają co któryś raz (chyba w zależności jak się ustawi) u mnie przy co 5 użyciu spryskiwaczy szyb, ruszają też spryskiwacze lamp

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: dziękuje Panowie.


Co ja bym zrobił bez tego forum :grin: chyba nic.

Opublikowano

Witam czy moze ktos mi powiedzieć czy moge zakodować funkcje confort/dynamic/ jeśli mam servitronic??? I jak to zrobić??

Opublikowano

W swoim B8 chciałem aktywować stan oleju na MMI.

Olstand – odczyt poziomu oleju przez MMI (działa tylko w silnikach z zaślepką zamiast bagnetu)

Czy to prawda?? U mnie jest standardowy bagnet. Kojarzę, że przy podłączeniu komputera był pomiar stanu oleju ale pewny nie jestem (czyli czujnik jest)

Opublikowano

W swoim B8 chciałem aktywować stan oleju na MMI.

Olstand – odczyt poziomu oleju przez MMI (działa tylko w silnikach z zaślepką zamiast bagnetu)

Czy to prawda?? U mnie jest standardowy bagnet. Kojarzę, że przy podłączeniu komputera był pomiar stanu oleju ale pewny nie jestem (czyli czujnik jest)

Na MMI stan oleju jest chyba od 2010 na MMI możesz skasować inspekcje serwisową tylko (oleju)

Opublikowano

Stan oleju to chyba był od początku prod. Temperatura była pokazywana potem.

Opublikowano

chciałem zapytac czemu nie widzi mi sterownika pdc i jak zakodowac jak nie było ani z przodu ani z tyłu.Narazie problem się rozwiązał bo nie podłączyłem z przodu kanów :facepalm:


Jedyny jak narazie błąd to że przycisk mruga od pdc z przodu wie ktos dlaczego? kodowanie zrobiłem 100003


zauważyłem że wizualizacja też się nie załącza i czujniki nie łapią


Kodowanie przyjęło instalacja sprawdzona, nie ma wizualizacji mruga przycisk pdc i nie działają czujki :facepalm:

http://www.directupload.net/file/d/3761/8rvimeu3_jpg.htm

Edytowane przez frog125

Opublikowano

Panowie mam problem..dzisiaj odnlokowalem wentylację auta tak jak w opisie czyli:

56 Radio-longcodnig07-Byte8 bit2 z 0 na 1

08Auto hvce-longcoding07-byte1 bit3 z 0 na 1 oraz bit4 z0 na 1 wszystkie kodowania przyjęte mmi zresetowane (Symphony)na wyświetlaczu pojawiło sie wszystko co ma ale 3 pozycje podświetlane sa na szaro w sumie te ktore były tylko wczesniej czyli

Auto rec.

Synchro

Supply heater

Wie ktos jak to naprawić albo co zle zrobiłem??

Dodam ze niemam webasto

Edytowane przez Papik00

Opublikowano

witam

czy da radę odpalić na mmi 3g teledyski? audi a4 b8 2010r (mmi z hdd)

czy tylko dvd?

drugie pytanie czy pasek głośności można jakość włączyć?

trzecie to ,że u mnie poziom akumulatora cały czas pokazuje 100% czy aby wartość była prawidłowa? często słucham radia bez włączonego samochodu

Edytowane przez blue1920

Opublikowano

ad.1 tylko MMI 3G HIGH DVD

ad.2 tez nie mam paska i nigdy nie widziałem

ad.3 chyba ok bo też nigdy nie widziałem poniżej 100% ale ja nie słucham tak często radia na zgaszonym aucie , pozostaw wszysto włączone na pół dnia i zobaczysz czy sie zmniejszy i napisz na forum bo tez jestem ciekaw :wink:

Opublikowano

Zmniejszy się bynajmniej u mnie tak jest i to dział. Wystarczy posiedzieć pobawić sie vcds-em.Jak pojeździsz trochę to wskoczy na 100 spowrotem zależny pewnie jeszcze jakie kto ma aku. (stan)

Opublikowano

Panowie mam problem..dzisiaj odnlokowalem wentylację auta tak jak w opisie czyli:

56 Radio-longcodnig07-Byte8 bit2 z 0 na 1

08Auto hvce-longcoding07-byte1 bit3 z 0 na 1 oraz bit4 z0 na 1

wszystkie kodowania przyjęte mmi zresetowane (Symphony)na wyświetlaczu pojawiło sie wszystko co ma ale 3 pozycje podświetlane sa na szaro w sumie te ktore były dostępne wczesniej czyli

Auto rec.

Synchro

Supply heater

Wie ktos jak to naprawić albo co zle zrobiłem??

Dodam ze niemam webasto

Opublikowano
  • Autor

a to ?


08 klimatronic ---> Adaptacja 10 ---> Chanel 6 ---> zmiana z 0 na 1

Opublikowano

Hej wiec zrobiłem tak jak pisze wrclaguna ale nic niepomoglo ale doszedłem do tego ze....

Jeśli w 08 KLIMA w Byte 1 odznacze bit 4 z 1 spowrotem na 0 to wszystko zaczyna działać( prawie) bo timer po ustawieniu na wentylację niewlacza sie o danej godzinie..a do tego jeszcze blad na 56 Radio

01043-control module,incorect software version czy mozna jakos zrobić update z kad to ściągnąć radio Symphony 3 :/

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Mam pytanko czy da się uruchomić stan oleju na radiu Concert?

Pozdrawiam .

Opublikowano
  • Autor

Witam

Mam pytanko czy da się uruchomić stan oleju na radiu Concert?

Pozdrawiam .

Jak masz szabelke to nie .

Opublikowano

Jak masz szabelke to nie .

Witam

Szabelka jest :( dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.