Opublikowano 23 Czerwca 201610 l U mnie po 5 minutach dzialania wsiadalo sie calkiem inaczej do auta Wysłane z sixeSa A ktos ma opis jak wrzucic solardach do a4 b8? Mam q5 z panorama- solar na allegro 200zl to bym sie pobawil i wtedy dziala bez zzerania aku [emoji6] Wysłane z sixeSa
Opublikowano 23 Czerwca 201610 l Witam. Mam problem z zakodowaniem wentylacji auta. Mianowice podczas próby wejścia w kodowanie wyskakuje poniższy komunikat: Po potwierdzeniu niby wchodzi w okienko, jednak nie mam opisu do żadnych bitów. Niemniej jednak robię wszystko jak w opisie na pierwszej stronie czyli zaznaczam bit 3 i 4 w bajcie pierwszym, w adaptacji wcześniej też zmieniam jak w opisie, zatwierdzam, restart mmi i nic. Dodatkowo jeszcze wywala błędy w kanale 08 Klimy. Jakieś sugestie? Edytowane 23 Czerwca 201610 l przez Mango155
Opublikowano 23 Czerwca 201610 l Nie zmienia to jednak faktu, że po zaznaczeniu bitów 3 i 4 oraz zmian w adaptacji, nie pojawia się funkcja wentylacji na MMI i dodatkowo wywala błędy w 08 Klima Zone.
Opublikowano 24 Czerwca 201610 l MMI restartowalem. Wcześniej już byla kiedyś aktywowana opcja wentylacji auta i wszystko działało, błędów nie waliło. Później robiłem aktualizacje MMI I od tej pory nie potrafię tego zakodowac.
Opublikowano 24 Czerwca 201610 l Witam po ustawieniu wentylacji wyświetla się taki blad Jest możliwość żeby się nie wyświetlał nie mam webasta Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 28 Czerwca 20169 l WIZUALIZACJA STEROWNIKA 4 KANAŁOWEGO : LINK ---> https://www.youtube.com/watch?v=mm9a-1Tt0mA [ Można prosić o ponowną wstawkę drugiego zdjęcia? Ewentualnie napisanie który kanał i w jaki sposób powinien być adaptopwany? No i jak? Ktoś coś? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Edytowane 24 Czerwca 201610 l przez marglu8049
Opublikowano 28 Czerwca 20169 l KODOWANIE WIZUALIZACJI STEROWNIKA 4 KANAŁOWEGO CONCERT/SYMPHONY MMI 2G ,3G HIGH , LOW: 10 PARK ASSIST ---> SECURITY ACCESS 16 ( 71679) CODING 07 ---> BYTE 0 BIT 4 zmiana z 0 na 1 .
Opublikowano 28 Czerwca 20169 l Samo kodowanie nie wystarczy bo wywala błąd i pokazuje też przod Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 28 Czerwca 20169 l Przód zawsze pokazuje choć się go nie ma tak ma być Błąd wywala a wpisałeś ten kod co jest podany Jest drugą opcja za słaby kabel masz. ?
Opublikowano 29 Czerwca 20169 l Właśnie nie zawsze. Zobacz filmik od WRC. Jest pokazane przy sterowniki 4bit tylko 2 zdjęcia brakuje bo tak jakby wygaslo Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 29 Czerwca 20169 l Autor Witam po ustawieniu wentylacji wyświetla się taki bladDSC_0195.JPG Jest możliwość żeby się nie wyświetlał nie mam webasta Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Tak wyrzuca ten błąd poniewaz ta opcja jest przy webascie W niczym nie przeszkadza i nie ma zadnego ujemnego wpływu na prace sterownika Skonczy sie lato mozna wtedy sobie to wykodować
Opublikowano 3 Lipca 20169 l Witam wszystkich, posiadam samochód audi a5 bixenon nieskrętne, składam przód poliftowy z neonem i bixnenonem też nieskrętnym, ktoś podpowie jak zakodować te lampy VCDS?
Opublikowano 3 Lipca 20169 l http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299470-zmiana-przodu-na-poliftowy-2012-2015/
Opublikowano 3 Lipca 20169 l Orientuje się może ktoś, czy da się wyłączyć rozpoznawanie mowy w a4 b8 z radiem concert? Przycisk od rozpoznawania służy u mnie obecnie do przełacznia pomiędzy gpsem, a ekranem radia i podczas przełączania włącza się rozpoznawanie mowy, które nie jest mi do niczego potrzebne :/
Opublikowano 3 Lipca 20169 l Chyba kodowanie w samym radiu. Ja u siebie miałem nieaktywne i włączałem.
Opublikowano 3 Lipca 20169 l Ok, udało się wyłączyć korzystając z tego poradnika: http://www.audiworld.com/forums/audi-a5-s5-rs5-coupe-cabrio-125/s5-vag-com-settings-voice-activated-telephone-remove-seatbelt-chime-2720221/#post23587701
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto