Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie po 5 minutach dzialania wsiadalo sie calkiem inaczej do auta

Wysłane z sixeSa

A ktos ma opis jak wrzucic solardach do a4 b8? Mam q5 z panorama- solar na allegro 200zl to bym sie pobawil i wtedy dziala bez zzerania aku [emoji6]

Wysłane z sixeSa

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.

Mam problem z zakodowaniem wentylacji auta. Mianowice podczas próby wejścia w kodowanie wyskakuje poniższy komunikat:

komunikat_08_coding.jpg

Po potwierdzeniu niby wchodzi w okienko, jednak nie mam opisu do żadnych bitów. Niemniej jednak robię wszystko jak w opisie na pierwszej stronie czyli zaznaczam bit 3 i 4 w bajcie pierwszym, w adaptacji wcześniej też zmieniam jak w opisie, zatwierdzam, restart mmi i nic. Dodatkowo jeszcze wywala błędy w kanale 08 Klimy.

Jakieś sugestie?

Edytowane przez Mango155

Opublikowano

Nie zmienia to jednak faktu, że po zaznaczeniu bitów 3 i 4 oraz zmian w adaptacji, nie pojawia się funkcja wentylacji na MMI i dodatkowo wywala błędy w 08 Klima Zone.

Opublikowano

A MMI restartowałeś?

Błędy wali, bo nie ma sterownika od webasto.

Opublikowano

MMI restartowalem.

Wcześniej już byla kiedyś aktywowana opcja wentylacji auta i wszystko działało, błędów nie waliło. Później robiłem aktualizacje MMI I od tej pory nie potrafię tego zakodowac.

Opublikowano

Witam po ustawieniu wentylacji wyświetla się taki bladpost-1348045-1466757480,3698_thumb.jpg

Jest możliwość żeby się nie wyświetlał nie mam webasta

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wyświetla się dokładnie ten sam błąd co u mnie...

Opublikowano

WIZUALIZACJA STEROWNIKA 4 KANAŁOWEGO :

LINK ---> https://www.youtube.com/watch?v=mm9a-1Tt0mA

bezttytuu2p.png

beztytulu2.png

beztytulu31.png

[

Można prosić o ponowną wstawkę drugiego zdjęcia? Ewentualnie napisanie który kanał i w jaki sposób powinien być adaptopwany?

No i jak? Ktoś coś?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marglu8049

Opublikowano

KODOWANIE WIZUALIZACJI STEROWNIKA 4 KANAŁOWEGO

CONCERT/SYMPHONY MMI 2G ,3G HIGH , LOW:

10 PARK ASSIST ---> SECURITY ACCESS 16 ( 71679)

CODING 07 ---> BYTE 0 BIT 4 zmiana z 0 na 1 .

Opublikowano

Samo kodowanie nie wystarczy bo wywala błąd i pokazuje też przod

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przód zawsze pokazuje choć się go nie ma tak ma być

Błąd wywala a wpisałeś ten kod co jest podany

Jest drugą opcja za słaby kabel masz. ?

Opublikowano

Właśnie nie zawsze. Zobacz filmik od WRC. Jest pokazane przy sterowniki 4bit tylko 2 zdjęcia brakuje bo tak jakby wygaslo

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Witam po ustawieniu wentylacji wyświetla się taki bladattachicon.gifDSC_0195.JPG

Jest możliwość żeby się nie wyświetlał nie mam webasta

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Tak wyrzuca ten błąd poniewaz ta opcja jest przy webascie

W niczym nie przeszkadza i nie ma zadnego ujemnego wpływu na prace sterownika :hi:

Skonczy sie lato mozna wtedy sobie to wykodować :)

Opublikowano

Witam wszystkich, posiadam samochód audi a5 bixenon nieskrętne, składam przód poliftowy z neonem i bixnenonem też nieskrętnym, ktoś podpowie jak zakodować te lampy VCDS?


Opublikowano

Orientuje się może ktoś, czy da się wyłączyć rozpoznawanie mowy w a4 b8 z radiem concert?

Przycisk od rozpoznawania służy u mnie obecnie do przełacznia pomiędzy gpsem, a ekranem radia i podczas przełączania włącza się rozpoznawanie mowy, które nie jest mi do niczego potrzebne :/

Opublikowano

Chyba kodowanie w samym radiu.

Ja u siebie miałem nieaktywne i włączałem.

Opublikowano

Jak zakodowac ads w polifcie bez guzika bedzie dzialac ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.