Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli jednak drążysz temat :D

Jako ciekawostkę, fabrycznie w polifcie 8K0 907 064 GE:

200 - 44

201 - 12

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli jednak drążysz temat :D

Jako ciekawostkę, fabrycznie w polifcie 8K0 907 064 GE:

200 - 44

201 - 12

Drążę temat, bo widzę, że da się to zrobić. Z prawą już doszedłem, ale lewa nie chce współpracować. Podrzucisz jeszcze 203 i 204?

Opublikowano

Ale jeśli cały czas mowa o tych przeciwmgielnych, to serio się nie powinny zapalać stopy w klapie.

203 - 133

204 - 165

Opublikowano

Ale jeśli cały czas mowa o tych przeciwmgielnych, to serio się nie powinny zapalać stopy w klapie.

Od kiedy nie powinny się stopy zapalać w klapie ?

Opublikowano

Gdy są zapalone przeciwmgielne, nie zapalają się światła stop w klapie.

Tak jest fabrycznie. Zarówno po lifcie jak i w przedlifcie.

d*pę zawracacie, aż specjalnie to dzisiaj potwierdzałem :facepalm:

Opublikowano

A co by to miło na celu skoro stop a przeciwmgielny w klapie to są dwa różne światła i nawet nie są w tym samym pasku ledowym :eusathink:( mówimy o Avancie bo w Sedanie jest przeciwmgielny w tym samym pasku co stop )

Coś chyba nie tak jest , ale niech się wypowiedzą inni , kiedyś już ten temat był poruszany w dziale ogólnym Troooop B8

Edytowane przez Love-AUDI

Opublikowano

Widocznie takie było założenie inżynierów Audi.

Nie jest to mój wymysł, tak jest fabrycznie.

Opublikowano

Panowie jakie jest kodowanie w audi A4 B8 Lift aby światła przeciwmgłowe sużyły jako doświetlanie zakrętów? W autach przed liftem działa a po lifcie?

Da sie również zakodować w tym aucie domykanie szyb kiedy zaczyna padać deszcz?

Pozdrawiam

Opublikowano

Co do doświetlania to VCDS ma podpowiedzi - jest chyba tak samo jak przedliftem.

Nie można zakodować takiej funkcjonalności czujnika deszczu.

Opublikowano

Czy ktos z was w polifcie ma wskaznik temperatury zewnetrznej na MMI zaraz przy godzinie? Dzis oglądałem mobile i widzialem ze niektóre egzemplarze to maja.....

Opublikowano

Mają tylko modele z jednostrefową klimą i to jest wskaźnik ustawionej temp. wewnętrznej

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Mają tylko modele z jednostrefową klimą i to jest wskaźnik ustawionej temp. wewnętrznej

Nie zwróciłem na to uwagi, ale rzeczywiście chyba masz rację.

Koledzy pytanie...........

Dziś trochę pobawiłem się VCDSem z kodowaniem. Mam pytanie bo podczas kodowania:

  1. LAP TIME + TEMP. OLEJU 17-Instruments ---> Coding 07 ---> Long Codng Helper ---> BYTE 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1
  2. TEST WSKAZÓWEK PRZY ROZRUCHU 17-Instruments ---> Coding 07 ---> Long Coding Helper ---> BYTE 1 Bit 0 zmiana z 0 na 1

  3. HAMOWANIE AWARYJNE - MRUGAJACE ŚWIATŁA STOPU I AWARYJNE 46-Moduł Komfortu --->Coding 07--->Long Coding Helper---> BYTE 8

wyskoczyło mi takie okno gdy dałem "Do IT!""

https://lh3.googleusercontent.com/-EBqXd0HSGe69x5J0qD2cV1KD9ylfWHQKPRnU4fyeov844HmMM9iF5h9JUX_204wcvlb1mfisVhMObA=w1600-h900-no

Nie zatwierdziøem bo pierwszy raz sie z tym spotkaøem. Czy to jest standard i mogé swobodnie dac TAK?

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Tak.

Opublikowano

Możesz, chodzi o automatyczne wpisanie kodu warsztatu (domyślnie 12345), który dokonał zmian. Czyli ty.

Opublikowano

Możesz, chodzi o automatyczne wpisanie kodu warsztatu (domyślnie 12345), który dokonał zmian. Czyli ty.

Ktos sie z tym fizycznie spotkal?

Opublikowano

Wielokrotnie.

Opublikowano

Wielokrotnie.

To od czego uzależnione jest jego pojawienie sie? Czy to zalezy od grupy.... Wyskakuje na pewno w 17 i 46? Niektóre kodowania nie wymagają dodatkowego potwierdzenia przez co taka informacja nie wyskakuje....

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Z mojego doświadczenia wynika, że komunikat pojawia się jak pierwszy raz w danym sterowniku zmienia się kodowanie.

Ale nie zawsze.

Opublikowano

Dokładnie, jeżeli jeszcze nie było zmieniane kodowanie nalezy wpisać kod warsztatu.

Opublikowano
  • Autor

Duzo osób poprostu tego nie wie .

Wszystko jest opisane na stronie http://www.ross-tech.com/vcds/tour/recode_screen.html

Tutaj reszta opisów :hi:

http://www.ross-tech.com/vcds/tour/main_screen.php

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.