Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dzisiaj chciałem pobawić się VCDS i kiedy wszedłem w Engine wyświetliło mi się takie okienko. Nie wszystkie funkcje były dostępne. Wyszedłem z programu i już przy następnym włączeniu tego nie było. Co to koledzy oznacza?

20170219_135330.jpg

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nic nadzwyczajnego.

Klon ma takie akcje.

Opublikowano
9 minut temu, komoornik napisał:

Nic nadzwyczajnego.

Klon ma takie akcje.

Aha, dzięki. Pierwszy raz mi się to przydarzyło.

Opublikowano

Koledzy wyskoczył mi taki bład? jak go usunąc / naprawic? jak zakodować?

2.png

Opublikowano

Witam. Czy po zaznaczeniu tego bita będzie nas informować o kończących się klockach hamulcowych?

20170221_173035.jpg

Opublikowano

Witam,chciałem sobie zakodowac ADS jednak gdy to próbuję wyskakuje że już więcej nie mogę dodać do mojej wartości ,coś robię źle ? Czy jest jakiś security aces ? ,, DLA POSIADACZY CONCERT/SYMPHONY 56 :

Radio 56 ---> Adaptation 10 ----> Channel 40 "Car Menu Options II" dodajemy +32 do obecnej wartosci .

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jaką masz wartość obecnie, a jaką próbujesz wprowadzić?

Opublikowano
Dnia ‎2017‎-‎01‎-‎21 o 23:51, ArkadiuS napisał:


Sprawdze to bo nie wydaje mi sie aby reczny sam sie zwalnial przy zapietych pasach podczas ruszania. Z tego co pamietam to za kazdym razem muszę wcisnąć pedal hamulca aby zwolnic ręczny.......

da się u mnie dziala

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

podrzuci ktoś domykanie szyb z pilota ? najlepiej by było gdyby przy zamyaniu auta z automatu się domykały ale pewnie jest to niemożliwe 

Opublikowano
41 minut temu, Marina_Yacht napisał:

podrzuci ktoś domykanie szyb z pilota ? najlepiej by było gdyby przy zamyaniu auta z automatu się domykały ale pewnie jest to niemożliwe 

z automatu się nie da

 

 

Opublikowano

tak przypuszczałem, jak ktoś pamięta to poproszę O KODOWANIE  bo nie mam u siebie aktywnego domykania :)

Edytowane przez Marina_Yacht

Opublikowano
3 godziny temu, Pelo31 napisał:

z automatu się nie da

 

 

 

Zawartość dodana 0 minutes later

 

Opublikowano
Jaką masz wartość obecnie, a jaką próbujesz wprowadzić?

IMAG0081.jpg
Dodaje 32 ale pisze że mam już max
Opublikowano

Dopiero teraz załapałem, że chodzi o ADS.

To jest jakiś mit, w Concert nie ma ustawień - ADS ma tylko 3 tryby wtedy.

Opublikowano

robiłem z tego linku u mnie jest inaczej , nie mogę odszukać tych pozycji , mam concert, w tych miejscach mam elektryczny dach i inne nie pasujące rzeczy

Opublikowano

jak wykodować kontrolę spalonych żarówek przednich halogenów?

Opublikowano
  • Autor
41 minut temu, inhosik napisał:

jak wykodować kontrolę spalonych żarówek przednich halogenów?

nie wyłaczysz tego info

Opublikowano
Dnia 30.08.2012 o 18:25, wrclaguna napisał:

Musisz miec DVD :wink:

Inna sprawa jest jezeli chodzi o MMI 3G .

Ja posiadam MMI 3G i nie mogę odtwarzać filmów

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Stasiu1986 napisał:

Ja posiadam MMI 3G i nie mogę odtwarzać filmów

Jeśli posiadacz MMI 3G BASIC to tak sie dzieje

Opublikowano

Posiadam MMI 3G HIGH z Dyskiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.