Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

media.jpg

to jedno

media1.jpg

drugie

media3.jpg

no i pewnie ku zdziwieniu trzecie:)

Opublikowano

Zygi1, ladne autko ale wypadalo abys sie przedstawil w odpowiednim do tego dziale. :twisted:

Opublikowano
  • Autor

kurde sorki myslalem ze wlasnie tu mam sie przywitac . sorki

Opublikowano

że też Ci się chciało przerabiać fotki - obrócenie o kąt 180 stopni ;)

fajny, jakieś zmiany będą ?

Opublikowano

Ładne , szkoda ze tdi ;)

Opublikowano
  • Autor

Co do zmian to planuje an Wiosne jakies fajniutkie Aluski moze 18 naski by byly dobre? i moze troszke przyciemka. Inreresowalby mnie tez taki maly spojlerek na <dupe> autka widzialem dzisaj w takiej jak moja tyk=lko 2,4 i szukac wlasnie zaczolem... tak to sie jeszcze pomysli

Opublikowano

Ładne auto, alusy też, tylko kierownica jak na nasze warunki to raczej nie tam gdzie powinna być :lol:

Opublikowano

B6 to jest to :roll: łaaadna bardzo!

Opublikowano
Ładne , szkoda ze tdi

nie ze TDI szkoda ze nie QUATTRO :razz:

Tak jak kazda B6 mi sie bardzo podoba tak i twoja

Kurcze musze sie kiedys przejechac z lewej strony za pasazera :lol:

Opublikowano

Auto super zwłasza że to TDi ale ta kierownica sam jestem w Anglii ale nie moge sie przyzwyczaić do ich ruchu ;(

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje Panowie. Jazda bardzo prosta mi to nieprzeszdadza wogole. Co myslicie o wrzuceniu do NIEJ chromowanych narkadek na lusterka i malego spojreka na <dupe>

http://www.atc.com.pl/zestawy_tuningowe/audi_a4.html drudie od dolu zdjecie. ile takie cos w Polsce boTu niewiem Czy znajde

Opublikowano

ładna furka, chromy... dobry pomysł, a spoiler kwestia gustu :wink:

Opublikowano
tez taki maly spojlerek na <dupe> autka widzialem dzisaj w takiej jak moja tyk=lko 2,4 i szukac wlasnie zaczolem.

Taki spojler S-line ? Ładny...

album_pic.php?pic_id=284

To była fura kolegi Matschke, ale pozostaje w klubie (pozostaje ?? :D )

IMHO, to jeden z ładniejszych sedanów A4 !

Opublikowano

piękna audica.. gratuluję :)

Opublikowano
Kurcze musze sie kiedys przejechac z lewej strony za pasazera
bede jutro w Polsce, jak sie wyrobie to wpadne na spota . sorry za OT
Opublikowano

Ładne B6 :!:

fotkę z jedynym słysznym bojlerem, już masz ...inne trącą zgnilizną :evil:

hhacek napisał/a:

Ładne , szkoda ze tdi

nie ze TDI szkoda ze nie QUATTRO

szkoda, że nie avant i quattro :razz: wielka szkoda, że to tdi :lol:

To była fura kolegi Matschke, ale pozostaje w klubie (pozostaje ?? )

IMHO, to jeden z ładniejszych sedanów A4 !

przecież teraz malinowy cyc vel adamooo sie nią lansuje :wink: :mrgreen:

Opublikowano

Jedyny słuszny wybór B6 :razz:

Witaj w klubie.

Opublikowano

Świetne autko ... tylko po stronie kierowcy brakuje kierownicy :lol::grin: :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Panowie i jak rowniez Panie <jesli owe w klubie sa> :)

przed swietami postaram sie nim byc w kraju wiec kto chce kuknac apraszam w malopolskie:)

Mam 2 pytanka:

Dlaczego ona niema wycieraczki tylnej grr

i niema rowniez 'stoliczka' kolo skrzyni biegow pod lokiec.. idzie cos takiego zamontowac? jaki koszt

Opublikowano
Dlaczego ona niema wycieraczki tylnej grr

i niema rowniez 'stoliczka' kolo skrzyni biegow pod lokiec.. idzie cos takiego zamontowac? jaki koszt

Widziales sedana z tylnia wycieraczka?? Pewnie jakies istnieja ale to nie pasuje na 100%.

Co do podlokietnika to da rade. Wystarczy zakupic na allegro czy gdzies i zamoncic. Nie wiem jak w B6, czy trzeba wymienaic tez tunel srodkowy ale to sie ktos wypowie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.