Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Powiem jednak tak - nigdy żaden zapach nie zastąpił mi tego jaki miałem po sprowadzeniu mojego pierwszego auta z Niemiec - nie wiem dlaczego - żaden zapach tego nie zniwelował ani nie zastąpił a oryginalny był boski i to nie tylko obecny ale każdy, którego miałem okazję wąchać. To jest specyfik, którego nie mogę porównać do żadnego obecnego i każdy VW sprowadzony z DE pachniał tak samo super a niestety nasze zapachy nie.

Może turas używał mocnych perfum :grin::grin::decayed:

Opublikowano

brutal'a :decayed:

Opublikowano

Spróbujcie ambi pur. Kwestii zapachu nie poruszam, ale w zasadzie dobre 4 miechy na medium wytrzymał:) Także wydajny...a co do choinek...to tylko czarnulki!!:thumbup1:

Opublikowano

Nie używam zapachu, skóra w aucie pachnie tak, że nic więcej mi nie potrzeba :wink:

Opublikowano

W moim ori zapach skóry został w nosie poprzedniego właściciela:grin: Jestem ciekaw czy jest coś w deseń zapachu świeżo garbowanej skórki:)?

Opublikowano

dziękuję, dobranoc:hi:

450_1_lw_1549.jpg

Opublikowano

W carrefurze jest taka fioleczka z dębowym koreczkiem truskawkowa jest fajna. A jak z niej nie korzystam to PLAK piczowy :decayed:

Opublikowano

ja używam zapachu kadzidła kościelnego.. tak przynajmniej twierdzą pasażerowie.

Opublikowano

Ostatnio kupuje ambi pur'a w kratki.Długotrwały zapach daje wicząca ala choinka "fresh car" o zapachu męskich perfum-farenheit freshcarfeelthenight.jpg

Opublikowano

Michał, Gracjan serio wam się podoba ten zapach? Dostałem próbkę jego, bo każdy tak zachwalał. Leży do tej pory. Paskudnie słodki jest ten zapach, nie idzie wytrzymać dłużej w samochodzie.

Opublikowano
W moim ori zapach skóry został w nosie poprzedniego właściciela:grin: Jestem ciekaw czy jest coś w deseń zapachu świeżo garbowanej skórki:)?

Najlepiej czuc zapach skóry po jakimś czasie nie użytkowania auta. Jak śmigam codziennie to czuje tylko jak otworze drzwi i to tyle a później to już się przyzwyczajam.

Najlepiej jest jak się nie użytkuje auta przez jakis czas, mam tak zawsze po powrocie z wakacji jak po 2 tyg wsiadam na lotnisku do samochodu który nie był otwierany przez ten czas. Wtedy przez tydzień czuje zapach skóry w nosie :)

Opublikowano
Michał, Gracjan serio wam się podoba ten zapach? Dostałem próbkę jego, bo każdy tak zachwalał. Leży do tej pory. Paskudnie słodki jest ten zapach, nie idzie wytrzymać dłużej w samochodzie.
To słodycz lekko spoconego ponętnego kobiecego ciała i drogiej bielizny, połączona z zapachem kubańskich cygar - musi się podobać:decayed::decayed:

A serio to najlepszy zapach jaki miałem do tej pory, nie jest ordynarnie intensywny i ma to coś. Subiektywna opinia i taka właśnie ma być, podoba mi się nie dlatego że ktoś go chwali:wink:

Np jak czuję w aucie waniliowego, albo kokosowego wunderbauma to mam ochotę zwymiotować przez zamknięte okno:decayed:

Opublikowano

Michał, trza sie spotkać - musze powąchać jak tak chwalisz :decayed:

Opublikowano
Michał, Gracjan serio wam się podoba ten zapach? Dostałem próbkę jego, bo każdy tak zachwalał. Leży do tej pory. Paskudnie słodki jest ten zapach, nie idzie wytrzymać dłużej w samochodzie.
To słodycz lekko spoconego ponętnego kobiecego ciała i drogiej bielizny, połączona z zapachem kubańskich cygar - musi się podobać:decayed::decayed:

To jakiś nowy zapach Amsterdamskiego burdelu ? :grin::grin:

W moim ori zapach skóry został w nosie poprzedniego właściciela:grin: Jestem ciekaw czy jest coś w deseń zapachu świeżo garbowanej skórki:)?

No pewnie.. ja mam to SHOWCARSHINE AIR LEATHER 300ML - ODŚWIEŻACZ O ZAPACHU SKÓRY - ShowCarShine - Detailing Shop

Pachnie skórką :wink:

Do neutralizowania smrodu jest jeszcze fajny Odor Eliminator Megsa :wink:

Opublikowano

To jakiś nowy zapach Amsterdamskiego burdelu ? :grin::grin:

nie miałem przyjemności... ale w polskich burdelach tak ładnie nie pachnie:grin:

Opublikowano

Ja mam coś takiego już chyba trzeci miesiąc, jak otworzę pudełko to kozy w nosie uciekają, bo jeszcze taki intensywny jest :decayed:

6328d0f9eb05c4ca.jpg

CALIFORNIA SCENTS XTREME VOLCANIC CHERRY !!NEW!! - ShowCarShine - Detailing Shop

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.