Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Wymiana amortyzatorow tylnych


opoczny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobra rada ale ja kupiłem książke SAM NAPRAWIAM. Bardzo dobra pomoc, za te 80 zł bardzo sie opłaca.

Jeżeli chodzi o amortyzatory to tam jest to najlepiej przedstawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez ściągaczy do sprężyn się do tego nie zabieraj. Jeżeli będziesz już w ich posiadaniu, to jest to troszkę roboty.

Najtańsze ściągacze kupisz już w granicach 30PLN, ściągacze kute 350mm lub 370mm to wydatek od 80PLN wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie wymieniłem amorki na tyle niespodzianek nie było. Trochę trzebabyło pogłówkować jak boczki w bagażniku w avancie zdjąć ale spoko dałem radę opis i zdjęcia tej czynności w książce Sam naprawiam ale rysunki marnej jakości.

Co do sciągaczy sprężyn obyło się bez nich sprężyny tylne naprawdę nie są takie mocne 2 osoby spokojnie sobie z rozkręceniem poradzą jedna osoba masą ciała naciska na sprężynę a druga odkręca nakrętkę palcami z jej końcowych gwintów i już. Składanie tak samo wystarczy załapać a resztę kluczem

dodam ważę 95kg to był dla mnie żaden wysiłek

Doznania z jazdy o wiele lepsze. Jeden amorek już krwawił. Teraz przód juz zakupione tu jednak bez sciągaczy nie ma szans. ale robi się to raczej nie często proponuję gdzieś pożyczyć.

Przód wymieniony sciągacze konieczne i to solidne bo sprężyny są naprawdę mocne

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem zaiteresowany zakupem amortyzatorów na tył do A4 rok 1998/99 motor 110k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sedanie tez sie boczki sciaga zeby sie dostac do amorow?

dzisiaj chce sie zabrac za nie a nie wiem jak z ta gora odkrecic??? prosze o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...